Ubytování jižní Morava | Kamsi.cz

Ubytování jižní Morava

Ubytování jižní Morava patří k ubytovacím oblastem České republiky, která si zaslouží Vaši pozornost. Tuto oblast proslulou bohatými historickými památkami, vynikajícím vínem i tradičním folklorem si zamiluje hned na první pohled. I to je jeden z důvodů, proč právě ubytování jižní Morava se těší tak velké oblibě nejen v letním období. Kde jinde byste dostali příležitost vidět pestré kroje, dávné obyčeje i dávno zapomenutá řemesla a poslechnout si rytmické lidové písně, cimbálovou muziku či nářečí než právě na jižní Moravě. Pro jižní Moravu je rovněž charakteristický Slovácký verbuňk a Jízda králů, jimž se dostalo takové pocty, že byly zapsány mezi poklady nemateriálního dědictví lidstva UNESCO. Ubytování na jižní Moravě si čeští i zahraniční turisté vybírají k návštěvě mnoha zajímavých míst. Využijte nabídky ubytování na jižní Moravě a objevte tato nádherná místa. Mnohé jihomoravské hrady a zámky jste měli již tu čest vidět v pohádkách i romantických filmech. Filmaři, ale především turisty jsou hojně vyhledávány hrad Pernštejn, zámek Lednice, zámek Milotice i zámek ve Vranově nad Dyjí. Fanoušci vtipu Vladimíra Menšíka by si neměli nechat ujít jeho expozici v Ivančicích. Jižní Morava ubytování je skvělým místem pro odpočinek také pro ty, kteří si rádi rozšiřují své obzory v oblasti techniky. Nezapomenutelné zážitky si z jižní Moravy můžete odnést během plutí na Baťově kanále nebo při návštěvě Františkovy hutě v Josefově. Bleskovod Prokopa Diviše můžete shlédnout ve Znojmě.

Ubytování na jižní Moravě

Ubytování na jižní Moravě patří k oblíbeným destinacím zejména milovníků cykloturistiky. Cyklistické stezky jižní Moravy vyhovují také těm, pro které je náročná jízda na kole do vysokých kopců. Zdejší cyklostezky totiž umožňují během jednoho dne zdolat velké množství kilometrů a přitom se kochat místní malebnou krajinou. K oblíbeným cyklostezkám patří především trasa Po břehu Moravy, která Vás z Hodonína dovede až do slovenského Brodského. Cestou se seznámíte s místní krajinou i historií Velkomoravské říše. Jižní Morava ubytování láká k jízdě na kole Po Moravské vinné stezce Velkopavlovickým – krajem modrých hor, Po stopách císaře Napoleona i po stezce Podlužím. Za kulturou se můžete vydat do moravské metropole Brna i do Znojma, kde se tradičně konají během kalendářního roku bohaté kulturní akce. Ubytování jižní Morava se vyplatí rezervovat si také v období podzimu, neboť právě toto období je skvělou příležitostí k ochutnání jihomoravského vína. Navíc mnohé vinařské oblasti jsou protkány také vinařskými stezkami. Projít nebo projet se tak můžete například po Naučné stezce Pavlovské vinice a vinné sklepy nebo po Stezce krajem André, která vede Valticemi. V Hustopečích najdete stálou vinařskou expozici.

Ubytování jižní Morava last minute

Ubytování jižní Morava last minute Vás přesvědčí o tom, že jižní Morava si bezpochyby zaslouží Vaši pozornost. Jižní Morava je jako stvořená pro rodinné dovolené, pro romantické prodloužené víkendy, firemní akce i školní výlety. Ubytování na jižní Moravě last minute je také skvělou příležitostí nejen k ochutnání vína, ale také klobásek, uzeného masa, zabíjačkových dobrot i koláčů. V Miroslavi můžete oslavit Meruňkobraní, v Boskovicích se konají tradiční Slavnosti hus a ve Znojmě Slavnosti okurek. Ubytování jižní Morava můžete z pohodlí domova hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Vyberte si v Podyjí ubytování nebo v okolí Podyjí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Podyjí, Lednicko Valtický areál preferujete?

Obce v Podyjí a ubytování v blízkém okolí Podyjí

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist