Apartmány jižní Morava | Kamsi.cz

Apartmány jižní Morava

Apartmány jižní Morava Vám umožní poznat kraj symbolický vynikajícím vínem, folklorem, krásnými historickými památkami i pozoruhodnými přírodními úkazy. Na jižní Moravě si přijdete na své, ať už byste rádi prožili dovolenou nebo prodloužený víkend aktivně, nebo si jen tak odpočinuli od každodenních starostí. Apartmány na jižní Moravě Vás vyzvou k návštěvě Lednicko – valtického areálu s nejrozsáhlejší parkově upravenou krajinou na světě, který stejně jako funkcionalistická vila Tugendhat byl zapsán mezi památky UNESCO. K procházkám láká také Pálava či národní park Podyjí. Jižní Morava apartmány můžete využít také k návštěvě Slovácka a shlédnout tak na vlastní oči Jízdu králů i jiné folklorní tradice. Mnozí návštěvníci si vybírají k prodlouženému víkendu jižní Moravu, aby mohli zavítat do Moravského krasu.

Apartmány na jižní Moravě

Apartmány na jižní Moravěsi můžete rezervovat nedaleko Moravského krasu a vydat se tak na prohlídku podzemních prostor Punkevní jeskyně, jejíž propast dosahuje 140 m a nese název Macocha. Zejména děti nadchne možnost část trasy proplout na lodích po hladině ponuré říčky Punkvy. V Moravském krasu můžete navštívit také Kateřinskou jeskyni, Sloupsko – šošůvskou jeskyni, jeskyni Balcarku a Výpustek. Těšit se tak můžete na nádhernou krápníkovou výzdobu. Apartmány jižní Morava v Moravském krasu a okolí můžete spojit také s prohlídkou technických památek a vydat se na exkurzi do hutě Františka v Josefovském údolí u Adamova. Jižní Morava se může pochlubit také barokním poutním kostelem Jména Panny Marie s kaplí sv. Anny ve Křtinách, jehož architektem se stal J. B. Santini. Jižní Morava apartmány Vás zavedou také k další významné církevní památce, kterou je klášter Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova.

Apartmány jižní Morava last minute

Apartmány jižní Morava last minute nabízí ideální možnost nejen pro rodinnou dovolenou a prodloužené víkendy, ale také pro ubytování větších školních či firemních skupin. Na jižní Moravě můžete uspořádat školní výlet, exkurzi, školu v přírodě nebo firemní školení a různé konference. Apartmány na jižní Moravě Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Těšit se můžete na pohodlné pokoje. Apartmány jsou rovněž vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Apartmány na jižní Moravě last minute disponují ve většině případů také kuchyňskou s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Jižní Morava je krajem, který si zamilujete na první pohled, proto neváhejte a vydejte se její krásy osobně poznat!

Apartmány v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Podyjí ubytování nebo v okolí Podyjí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Podyjí, Lednicko Valtický areál preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist