Penziony jižní Morava | Kamsi.cz

Penziony jižní Morava

Penziony jižní Morava nabízí ideální možnost k rodinné dovolené, prodlouženému víkendu i různým výletům s možností přespání. Jižní Morava se může pochlubit malebnou přírodou, pestrou škálou pamětihodností, lahodným vínem i folklorními tradicemi. Penziony na jižní Moravě představují skvělou volbu také pro ty, kteří si nedovedou představit svůj volný čas bez turistiky a cykloturistiky. Jižní Morava je totiž protkána řadou zajímavých cyklistických cílů. Tím nejlákavějším je bezpochyby Lednicko – valtický areál se zámkem v Lednici a ve Valticích i řadou jiných staveb pocházejících z 19. století. Vydat se tak můžete k chrámu sv. Huberta, k Dianinu chrámu nebo na Reistnu. Jižní Morava penziony lákají také k přechodu Pálavy i k procházce na Svatý Kopeček v Mikulově. Na jižní Moravě můžete navštívit skanzen ve Strážnici, větrný mlýn v Kuželově nebo slovanské hradiště v Mikulčicích.

Penziony na jižní Moravě

Penziony na jižní Moravě zvou také k odpočinku v lázních Lednice i Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Zajímavé typy na výlety nabízí také Brno a jeho okolí. V Brně můžete navštívit Moravské zemské muzeum, Muzeum romské kultury, Moravskou galerii nebo pevnost Špilberk. Kdo navštíví Brno, neměl by si nechat ujít také prohlídku funkcionalistické vily Tugendhat. V okolí města Brna se nachází zámek ve Slavkově a v Bučovicích. Penziony jižní Morava si můžete rezervovat také v okolí Moravského krasu, který si rovněž zaslouží Vaši pozornost. V Punkevní jeskyni vede prohlídka přes dno 140 m hluboké propasti Macocha a část trasy budete absolvovat na lodích po říčce Punkva. Také Kateřinská jeskyně, Sloupsko – šošůvské jeskyně, Balcarka a Výpustek se mohou pochlubit krásnou krápníkovou výzdobou. Jižní Morava penziony se může pochlubit také mnoha technickými památkami, mezi nimiž lze jako zástupce jmenovat nejstarší dochovanou huť ve střední Evropě Františka v Josefovském údolí u Adamova. V Olešnici je možné absolvovat exkurzi do původní dílny na výrobu modrotisku.

Penziony jižní Morava last minute

Penziony jižní Morava last minute Vás nadchnou také svou pohostinností a komfortními ubytovacími službami. Spolehnout se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a ochutnat tak typickou jihomoravskou kuchyni. Mezi tradiční jihomoravské lahůdky patří klobásky, uzené maso, zabíjačkové speciality i hodové koláče. Penziony na jižní Moravě si můžete rezervovat v období pořádání Slavností chřestu v Ivančicích, Meruňkobraní v Miroslavi nebo Slavností okurek ve Znojmě. Penziony na jižní Moravě last minute se Vám podaří pohodlně najít díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Penziony v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Podyjí ubytování nebo v okolí Podyjí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Podyjí, Lednicko Valtický areál preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist