Hotely jižní Morava | Kamsi.cz

Hotely jižní Morava

Hotely jižní Morava nabízí ideální příležitost pro poznání místní malebné přírody, pamětihodností, vinařských oblastí i folklorních tradic. Jižní Morava se může pochlubit také rozmanitou škálou přírodních a technických památek. Najdete zde rovněž, jak moderní architekturu, tak také židovské památky. Jižní Morava Vás rozhodně nezklame, ať už se rozhodnete strávit dovolenou, prodloužený víkend nebo výlet v jakékoliv části této lokality. hotely na jižní Moravě Vás rády zavedou do Lednicko – valtického areálu, který je proslulý pohádkovými zámky, zámeckými parky, vinicemi, kolonádami i lesními chrámy. Jižní Morava zve také k přechodu Pálavy. Okolí Pálavy je známo již z dob pravěku, kdy v Dolních Věstonicích byla objevena slavná Věstonická Venuše. K relaxaci i zabavení dětí Vám poslouží Aqualand Moravia v Pasohlávkách. Jižní Morava hotely dává svým hostům také skvělou příležitost k seznámení se se Slováckem. Tato část jižní Moravy láká k návštěvě například barokní zámku v Miloticích, skanzenu ve Strážnici, větrného mlýnu v Kuželově nebo Slovanského hradiště v Mikulčicích.

Hotely na jižní Moravě

Hotely na jižní Moravě lákají také k plavbě po Baťově kanálu, výletu ke gotické templářské tvrzi v Čejkovicích s přístupným historickým sklepením, k návštěvě románské rotundy sv. Kateřiny ve Znojmě nebo hradu Bítov s unikátní sbírkou vycpaných psů. Okolí Vranovské přehrady stejně jako Lednicko – valtický areál zve k projížďkám na kole i ke koupání. Jižní Morava hotely můžete využít také k návštěvě Moravského krasu, ve kterém objevíte nejen krápníkové jeskyně, ale také hluboká údolí sevřená mezi skalami, technické památky a poutní místa. Největším lákadlem jsou přístupné podzemní prostory Punkevní jeskyně i s hlubokou propastí Macocha. Za pozornost stojí také Kateřinská jeskyně, Sloupsko – šošůvská jeskyně, jeskyně Balcarka a Výpustek. Hotely jižní Morava nenechají spát ani milovníky technických památek. Huť Františka v Josefovském údolí u Adamova je nejstarší dochovanou hutí ve střední Evropě a rozhodně si zaslouží Vaší pozornost. V Olešnici najdete také původní dílnu na výrobu modrotisku. K významným církevním památkám z období gotiky náleží klášter Porta Coeli v Předklášteří u Tišnova.

Hotely jižní Morava last minute

Hotely jižní Morava last minute jsou skvělou příležitostí k dovolené, prodlouženému víkendu i jednodennímu výletu. Těšit se můžete na komfortně zařízené pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V místních vinárnách můžete ochutnat pravé jihomoravské víno. Hotely na jižní Moravě a jejich restaurace Vám umožní pochutnat si na typických jihomoravských specialitách, kterými jsou fazolová omáčka, moravský vrabec nebo moravská kyselica. Hotely na jižní Moravě last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená na jižní Moravě je to pravé, co jste si od relaxace slibovali.

Hotely v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Podyjí ubytování nebo v okolí Podyjí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Podyjí, Lednicko Valtický areál preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist