Ubytování v soukromí jižní Morava | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí jižní Morava

Ubytování v soukromí jižní Morava patří k nejoblíbenějším typům ubytování pro rodinnou dovolenou, romantické prodloužené víkendy i různé firemní akce a školní výlety. Jižní Morava se může pochlubit velmi bohatou nabídkou tipů na výlety, krásnou přírodou i svébytným folklorem. Jižní Morava se může pochlubit dvěma jihomoravskými památkami zapsanými na seznam UNESCO. První z nich se nachází v moravské metropoli Brně a nese pojmenování Vila Tugendhat. Tato vila byla postavena v letech 1929 – 1930 ve funkcionalistickém stylu a její projekt vypracoval německý architekt Ludwig Mies van der Rohe. Druhou památkou je Lednicko – valtický areál, často přezdívaný také jako Zahrada Evropy. Lednicko – valtický areál představuje nejrozsáhlejší parkově upravenou krajinu na světě. Ubytování v soukromí na jižní Moravě poskytují ideální příležitost k návštěvě těchto památek. Během návštěvy Lednicko – valtického areálu si Vaši pozornost nezaslouží pouze zámek Lednice a zámek ve Valticích, ale za zastávku při pěší turistice nebo cyklovýletů stojí také kolonáda na Rajstně, Apollonův chrám, vyhlídková věž Minaret a umělá romantická zřícenina Janohrad.

Ubytování v soukromí na jižní Moravě

Jižní Morava to však není pouze Brno a Lednicko – valtický areál, ale také mnohá jiná zajímavá místa. Ubytování v soukromí na jižní Moravě můžete využít také k připomenutí si slavné bitvy Tří císařů u Slavkova, která se odehrála 2. prosince 1805 mezi francouzským císařem Napoleonem I., ruským carem Alexandrem I, a rakouským panovníkem Františkem. Výlet do Slavkova můžete spojit s návštěvou místního zámku, Staré pošty i návrší Žuráň. Napoleon v noci z 2. na 3. prosince 1805 Napoleon přenocoval na Staré poště a z návrší Žuráň velel svým armádám. Z kopce Žuráň se můžete vydat na Mohylu míru. Ubytování v soukromí jižní Morava můžete spojit také s ochutnáváním moravských vín. Milovníci vinařství by si měli určitě vymezit čas na veřejnou degustační expozici Salon vín České republiky, která je součástí historických sklepů valtického zámku. Vynikajícím vínem se může pochlubit také vinice Šobes v Národním parku Podyjí, Mikulově, Znojmě i Hustopečích. Jižní Morava ubytování v soukromí je také skvělým místem pro dovolenou s dětmi. Rodiny s dětmi se mohou vydat na výlet do pohádkového podzemí ve Znojmě, Westernového městečka Boskovice nebo navštívit zoologickou zahradu v Hodoníně.

Ubytování v soukromí jižní Morava last minute

Ubytování v soukromí jižní Morava last minute si oblíbíte také pro jeho komfortní ubytovací služby. Tento typ ubytování disponuje pokoji se sociálním zařízením, úschovou sportovního vybavení i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít kuchyňku s jídelním koutem nebo se nechat pohostit v některé z jihomoravských restaurací, vináren či cukráren. Ubytování v soukromí na jižní Moravě Vás přesvědčí o tom, že dovolená v tomto kraji je to pravé ořechové pro všechny, kteří chtějí poznat tento kouzelný kout České republiky. Ubytování v soukromí na jižní Moravě last minute se Vám velmi pohodlně podaří najít díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Podyjí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Podyjí ubytování nebo v okolí Podyjí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Podyjí, Lednicko Valtický areál preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist