Levné ubytování jižní Morava | Kamsi.cz

Levné ubytování jižní Morava

Jižní Morava je krajem, který si zamilujete hned při prvním setkání. Levné ubytování jižní Morava Vám umožní blíže se seznámit s jihomoravským folklorem, ke kterému neodmyslitelně patří pestré kroje, rytmické lidové písně, cimbálová muzika, nářečí a v neposlední řadě také lahodné víno. Slovácký verbuňk a Jízda králů byly dokonce zapsány na seznam nemateriálního dědictví lidstva UNESCO. Levné ubytování na jižní Moravě se vyplatí si rezervovat zejména od jara do podzimu. Ovšem jižní Morava nabízí také možnosti k lyžování. Vyzkoušet tak můžete moderně vybavený lyžařský areál v Němčičkách nebo lyžařské středisko Stupava. Jižní Morava levné ubytování se stává čím dál tím častěji možností k přespání zejména milovníků cykloturistiky. K nejoblíbenějším cyklistickým cílům patří zejména Lednicko – valtický areál, Boskovický westernový okruh, stezka okolo Novomlýnských nádrží i Křížem krážem Ždánickým lesem. Na jižní Moravě najdete také velkou řadu vinařských stezek, které Vám umožní nejen se seznámit blíže s tímto malebným krajem, ale také ochutnat místní vína.

Levné ubytování na jižní Moravě

Levné ubytování na jižní Moravě Vás vyzve k návštěvě také mnoha historických památek. K perlám jižní Moravy bezpochyby patří nejen Lednicko – valtický areál, ale také hrad a pevnost Špilberk v Brně, rotunda sv. Kateřiny ve Znojmě, zámek Vranov nad Dyjí i slovanské hradiště v Milulčicích. Milovníci gotické architektury by si neměli nechat ujít klášter Porta coeli v Předklášteří u Tišnova nebo hrad Pernštejn. Levné ubytování jižní Morava je určitě skvělou příležitostí k návštěvě malebné obce Mikulov, která se může pochlubit nejen zámkem, ale také Dietrichsteinskou hrobkou, židovskou čtvrtí s kostelem, sloupem Nejsvětější Trojice od Ignáce Lengelachera z roku 1724 i unikátním obřím sudem, který je uložen ve sklepní místnosti mikulovského zámku. Do sudu se vleze 1786 věder a 9 mázů vína, přibližně tedy 1014 hl. Jižní Morava levné ubytování si čeští i zahraniční turisté vybírají také k přechodu Pálavy nebo k vystoupání na Svatý kopeček, který je dominantou města Mikulov.

Levné ubytování jižní Morava last minute

Levné ubytování jižní Morava last minute je také skvělou příležitostí, jak ochutnat místní speciality. Pro jižní Moravu je totiž charakteristické nejen víno, ale také klobásky, uzené, zabíjačkové speciality a koláče. Pro obec Miroslav je typické Meruňkobraní, v Boskovicích se konají tradiční Slavnosti hus a ve Znojmě Slavnosti okurek. Levné ubytování na jižní Moravě Vám zpestří také relaxační pobyt v moderně zařízeném Aqualandu Moravia. Levné ubytování na jižní Moravě last minute se můžete vydat hledat prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz.

Levné ubytování v Podyjí, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Podyjí ubytování nebo v okolí Podyjí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Podyjí, Lednicko Valtický areál preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 996
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist