Ubytování v soukromí Šumava | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Šumava

Šumava patří k nejpohádkovějším horským oblastem v České republice. Šumava je známá zejména díky voňavým lesům a loukám, romantickým údolím i ledovcovým jezerům. Ubytování v soukromí Šumava je ideální příležitostí, jak strávit aktivní dovolenou, tak rovněž pohodovou rodinnou dovolenou. Šumava je krajem, ve kterém se budete bavit, ať už se rozhodnete tuto oblast navštívit z jakéhokoliv důvodu. Nudit se tu rozhodně nebude ani v případě, že patříte k milovníkům české historie. Hrad Kašperk, hrad Rabí i hrad a zámek Velhartice se postarají o rozšíření Vašich obzorů. Ubytování v soukromí na ŠumavěVás zláká také k procházce na rozhlednu Kleť v Blanenském lese. Tato rozhledna je vůbec nejstarší kamennou rozhlednou v České republice a veřejnosti slouží jako vyhlídková věž od druhé poloviny 19. století. Krásné výhledy na šumavskou přírodu nabízí také nejvyšší vrchol české části Šumavy, kterou je hora Plechý. Šumava ubytování v soukromí je pohlazením po duši také pro ty, kteří rádi vyhledávají lidovou architekturu.

Ubytování v soukromí na Šumavě

Ubytování v soukromí na Šumavě je skvělou příležitostí nejen pro rodinnou dovolenou, ale také pro prodloužené víkendy ve dvou nebo s kamarády. Šumava patří také k oblíbeným místům pro pořádání škol v přírodě, lyžařských výcviků a studijních exkurzí či adaptačních pobytů. Litovat nebude v žádném případě ani, že se rozhodnete na Šumavě uspořádat firemní školení. Ubytování v soukromí Šumava disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V mnohých těchto ubytovacích zařízeních najdete také společenskou místnost a kuchyňský kout. Najdete zde rovněž úschovu pro sportovní vybavení a před ubytováním prostor pro parkování. Šumava ubytování v soukromí nabízí také rozmanité možnosti pro lyžování. Nejmodernější šumavský ski areál se rozprostírá na Lipně, které se může pochlubit také atrakcí v podobě Stezky korunami stromů. Lipno je oblíbené také u milovníků kolečkových bruslí a cyklistiky.

Ubytování v soukromí Šumava last minute

Šumava ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice a konkrétně na Šumavě se může stát jedinečným způsobem, jak si odpočinout od každodenních starostí. Ať už si vyberete k šumavským turistickým cílům hrad Rožmberk, největší české jezero – Černé jezero – v České republice nebo klášter ve Vyšším Brodě, vždy se budete domů vracet plni pozitivních dojmů. Last minute Šumava ubytování v soukromí se Vám podaří najít vcelku pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz. Ubytování v soukromí na Šumavě last minute si můžete zvolit, jak k oslavám příchodu Nového roku, velikonočních svátků, tak k toulkám přírodou o podzimních víkendech.

Ubytování v soukromí v Šumavě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Šumavě ubytování nebo v okolí Šumavu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Šumava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 718
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist