Hotely Šumava | Kamsi.cz

Hotely Šumava

Šumava patří k jednomu z nejkrásnějších koutů České republiky a není proto pochyb, že právě hotely Šumava patří k nejvyhledávanějším typům ubytování v této lokalitě. Toto rozsáhlé pohoří na hranicích Česka, Rakouska a německého Bavorska představují ideální příležitost, jak k letní, tak zimní dovolené. V létě hotely na Šumavě ubytovávají zejména milovníky cykloturistiky a horské turistiky. Velmi oblíbenou destinací na Šumavě je zejména Lipenská přehrada. Kdo navštíví Šumavu, určitě by si neměl nechat ujít návštěvu páté nejvyšší hory české části Šumavy - Boubína. Na vrchol této hory se můžete vydat z Kubovy Huti po modré značce. Jedná se o nejkratší možnou trasu na Boubín. Sladkou odměnou se po vystoupání na samý vrchol stane možnost návštěvy rozhledny, ze které budete mít nádherný rozhled na celé panorama Šumavy na jedné straně a na druhé straně do samotného nitra Čech. Za dobré viditelnosti je možné spatřit také Alpy. Šumava hotely zvou také k dalším krásným výletům, mezi ně patří rozhodně procházka ve Stezce v korunách stromů na Lipně, návštěva hradu Kašperk, prohlídka Prášilského jezera i výšlap na Polední horu. Polední hora sloužila v minulém století jako základna pro sledování leteckého a pozemního provozu v sousedním Německu a jako odposlechová stanice a rušička televizního i radiového signálu vysílačů umístěných za našimi hranicemi.

Hotely na Šumavě

Hotely na Šumavě jsou také skvělým místem pro ubytování v případě, že se rozhodnete na Šumavu vydat v zimním období. Nejkomplexnějším lyžařským areálem na Šumavě je skiareál Lipno. Na své si v tomto lyžařském areálu přijdou také začátečníci a rodiny s dětmi. Vaše ratolesti se lyžařskému umění mohou naučit v lyžařské škole. Skiareál Lipno se může pochlubit prvotřídně upravenými sjezdovkami o celkové délce 10,8 km. Hotely Šumava nabízí ideální možnost také k využití večerního lyžování. Ve vodní nádrži Lipno si můžete v létě nejen zaplavat, ale také v zimě také zabruslit. Celkově pak okolí Lipna nabízí možnost romantických procházek, které nikdy neztratí své kouzlo. Šumava hotely jsou ve většině případů také jedinečným výchozím bodem pro lyžování na Špičáku, ve ski areálu Strážný nebo ve ski areálu Kvilda.

Hotely Šumava last minute

Šumava hotely Vás však nezaujmou pouze pestrými možnostmi ke sportování, horské turistice a pobytu na čerstvém vzduchu, ale těšit se můžete také na komfortně zařízené pokoje. Najdete na nich vlastní sociální zařízení, barevnou televizi a připojení k internetu. Také hotely na Šumavě last minute disponují v mnoha případech vlastní restaurací, kde se velmi dobře najíte. V zimním období můžete přímo v hotelích využít možnosti úschovy lyží a v létě naopak kol. Ať už se rozhodnete pro dovolenou na Šumavě v jakémkoliv ročním období, vždy budete spokojeni. Last minute Šumava hotely pohostí také velmi rády školy, firmy a nejrůznější zájezdy.

Hotely v Šumavě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Šumavě ubytování nebo v okolí Šumavu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Šumava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 718
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist