Penziony Šumava | Kamsi.cz

Penziony Šumava

Těžko bychom hledali na mapě v České republice krásnější přírodu, než jakou nabízí Šumava. Česká strana Šumavy Vás zaujme voňavými lesy a loukami, Vaši pozornost si bezpochyby zaslouží také ledovcová jezera a nekončící údolí. To je jen několik důvodů, proč čeští i zahraniční turisté vyhledávají k ubytování penziony Šumava. Pohádková krajina Šumavy láká, jak k zimní, tak k letní dovolené. V létě každoročně na Šumavu přilákají také turisty otevřené památky. Milovníkům české historie by určitě neměla uniknout prohlídka hradu Kašperku, Rožmberk nebo Rabí. Penziony na Šumavě zvou také k prohlídce známé české vodní přehrady Lipno. Vydáte-li se na kolech okolo Lipna, můžete tento výlet spojit s prohlídkou Vítkova kamene a procházkou skrz Stezku korunami stromů. Šumava penziony a ubytování v nich můžete využít také k návštěvě nejstarší kamenné rozhledny v České republice, kterou je Kleť.

Penziony na Šumavě

Penziony Šumava jsou velmi často vyhledávány také milovníky zimních sportů. Na své si na Šumavě přijdou, jak vyznavatelé sjezdového lyžování, tak milovníci běžkování. V neposlední řadě si můžete zabruslit na zamrzlé vodní nádrži Lipno. Penziony Šumava jsou proto vyhledávány nejen pro rodinné zimní dovolené, ale také pro pořádání lyžařských kurzů. Bohaté možnosti k lyžování nabízí zejména ski areál Lipno, ski areál Kubova Huť nebo ski areál Železná Ruda. Ski areál Kvilda je ideálním místem pro lyžování rodin s dětmi i začátečníky. Šumava penziony a v neposlední řadě ski areál Zadov si zamilují také běžkaři. Místní běžkařské tratě jsou pravidelně a kvalitně udržovány a nabízí možnost sportovního zážitku až k prameni řeky Vltavy nebo na Modravu.

Penziony Šumava last minute

Šumava penziony si zamilujete také díky komfortně zařízeným pokojům, jejichž součástí je samozřejmě vlastní sociální zařízení, barevná televize a připojení k internetu. V zimním období uvítáte bezpochyby možnost úschovy lyží a snowboardů, v létě zase úschovnu kol. Mnohé penziony na Šumavě last minute disponují také restaurací, ve kterých můžete ochutnat místí speciality. K typickým šumavským specialitám patří trhanec s lesním ovoce i šumavské zelníky. Last minute Šumava penziony nabízí také různé wellness pobyty. Z dovolené na Šumavě si určitě odvezete krásné vzpomínky, které se Vám vryjí do paměti na spoustu let.

Penziony v Šumavě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Šumavě ubytování nebo v okolí Šumavu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Šumava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 718
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist