Apartmány Šumava | Kamsi.cz

Apartmány Šumava

Apartmány Šumava představují ideální příležitost pro relaxaci na čerstvém vzduchu. Šumavu si zamiluje především díky voňavým lesům a loukám, romantickým údolím i ledovcovým jezerům. Šumavské vrchy Vám umožní kochat se romantickými pohledy na okolní kopce. Apartmány na Šumavě si užijete také rozmanitým možnostem k návštěvě historických památek, odreagování v lanovém parku nebo aquaparcích a v neposlední řadě na Šumavě najdete lyžařské areály. Co se týče památek, můžete navštívit hrad Kašperk, hrad Rabí, hrad a zámek Velhartice. Kdo se vydá na Šumavu, určitě by neměl opomenout prohlídku rozhledny Poledník nebo návštěvu pralesu Boubín, která také není ochuzena o vyhlídkovou věž. Šumava apartmány Vás zlákají také k mnoha jiným turistickým cílům. Lipenská přehrada, pramen Vltavy, Kvilda i Čeňkova Pila to jsou místa, na která mohou být rodilí Šumavané patřičně hrdí.

Apartmány na Šumavě

Apartmány na Šumavě jsou hojně vyhledávány také milovníky zimních radovánek. Bohaté možnosti pro lyžování nabízí zejména lyžařský areál Zadov, sport areál Špičák, ski areál Belveder i ski areál Lipno. Poslední jmenovaný lyžařský areál je jediným pětihvězdičkovým lyžařským střediskem v Jihočeském kraji. Najdete zde perfektně upravené, bezpečné a zasněžované sjezdovky. Pro začátečníky jsou k dispozici lyžařské školy. Ve ski areálu Lipno můžete využít také některou ze tří čtyřsedačkových lanovek, snowpark nebo skicrossovou dráhu. Apartmány Šumava jsou zárukou pohodlného ubytování. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé Šumava apartmány nabízí také možnost úschovy sportovního vybavení. Před ubytováním najdete parkoviště. Na Šumavě si určitě pochutnáte také na lahodnou kuchyni. K tradičním šumavským pokrmům patří trhanec s lesním ovocem nebo šumavské zelníky.

Apartmány Šumava last minute

Šumava apartmány jsou vhodným tipem ubytování pro rodiny s dětmi, mladé páry, seniory i školy. Uspořádat v některém z apartmánů můžete také školy v přírodě či lyžařské výcviky. Last minute Šumava apartmány si vybírají také firmy pro konání konferencí, seminářů a teambiuldingů. Ať už se rozhodnete na Šumavu vydat z jakéhokoliv důvodu, nikdy nebudete litovat. Volné dny si můžete zpříjemnit také výletem na rozhlednu Kleť v Blanenském lese nebo k Černému jezeru, které je největším jezerem České republiky. Apartmány na Šumavě last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v České republice má své kouzlo, které si zaslouží Vaši pozornost.

Apartmány v Šumavě vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Šumavě ubytování nebo v okolí Šumavu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Šumava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 718
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist