Ubytování Český ráj | Kamsi.cz

Ubytování Český ráj

Rádi byste strávili víkend v prostředí, které Vás zaujme svou pohostinností a má co nabídnout také, co se týče sportovního a kulturního vyžití? Ubytování Český ráj pak bude tou správnou volbou právě pro Vás. Český ráj se může pochlubit zajímavými turistickými cíli, skvělou gastronomií i velmi dobře udržovanými zimními sportovními areály. V zimním období se na lyžích můžete vydat například do lyžařského centra v Lomnici nad Popelkou nebo v Nové Pace. V Lomnici nad Popelkou najdete také více než 50 km běžeckých tratí. Ubytování v Českém ráji jsou také jedinečným výchozím bodem pro návštěvu Bozkovských dolomitových jeskyní, hradu Kost nebo zámku Sychrov nebo Hrubý Rohozec. Český ráj ubytování nenechá spát ani milovníky české historie, neboť tato oblast České republiky je spjata se slavným českým vojevůdcem sloužících ve službách Habsburků během Třicetileté války a to sice Albrechtem z Valdštejna. Po stopách Albrecht z Valdštejna se můžete vydat na zámek Mnichovo Hradiště nebo hrad Valdštejn.

Ubytování v Českém ráji

Ubytování v Českém ráji nabízí bohaté možnosti ubytování v různých typech ubytování. Pohodlí najdete, jak v komfortně vybavených penzionech, hotelech či turistických chatách. V Českém ráji se můžete ubytovat také v chatách, campech nebo apartmánech. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ ubytování Český ráj vždy se budete vracet domů nabytí novou energií. V Českém ráji si pochutnáte jak na tradiční české kuchyni, tak pochoutkách z jiných světových částí. Český ráj ubytování Vás zaujme také bohatou škálou procházek i výlety mezi skalami. V Českém ráji se rozhodně nebudou nudit ani milovníci adrenalinu. S přáteli nebo rodinou se můžete vydat sjíždět na raftech či kánoích řeku Jizeru nebo na lezeckou dráhu na Malé Skále.

Ubytování Český ráj last minute

Ubytování v Českém ráji je tedy vhodnou volbou pro celoroční dovolenou, prodloužené víkendy v období svátků i školních výletů a škol v přírodě. Český ráj je nejstarší chráněnou krajinnou oblastí České republiky a svou pohádkovou atmosférou i kouzelnou přírodou přesvědčí každého návštěvníka o tom, že tato oblast si Vaši pozornost rozhodně zaslouží. Ubytování Český ráj last minute se Vám díky internetovému portálu Kamsi.cz podaří najít také tak zvaně na poslední chvíli. Romantické procházka z Rovenska až na Trosky nebo pobyt v Prachovských skalách Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice v sobě skrývá své neodolatelné kouzlo. Ubytování v Českém ráji last minute by nemělo zůstat v zapomnění nikoho z nás.

Vyberte si v Českém ráji ubytování nebo v okolí Českého ráje jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český ráj preferujete?

Obce v Českém ráji a ubytování v blízkém okolí Českého ráje

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 710
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist