Levné ubytování Český ráj | Kamsi.cz

Levné ubytování Český ráj

Levné ubytování v Českém ráji je jako stvořené pro rodinné dovolené s dětmi, prodloužené víkendy ve dvou nebo s kamarády, školní výlety, univerzitní exkurze i letní tábory a soustředění. Levné ubytování Český ráj je i z tohoto důvodu velmi vyhledávaným typem ubytování. V Českém ráji si přijdou na své, jak milovníci sportování, tak ti, kteří rádi poznávají krásy naší vlasti. V Českém ráji najdete velkou spoustu zajímavých turistických cílů, za nimiž se budete vracet velmi rádi také později. Ne náhodou se mnohé historické památky, ale také okolní příroda staly cílem českých i zahraničních filmařů. Kdo se rozhodne pro levné ubytování v Českém ráji, určitě by neměl zapomenout navštívit Prachovské skály. Místní náhorní plošiny umožňují turistům vychutnat si pohádkové výhledy do okolí. Prachovské skály nabízí dva okruhy, přičemž je možné, buď si vybrat jeden z nich, nebo projít oba najednou. Prachovské skály Vám dají vzpomenout na oblíbenou českou pohádku S čerty nejsou žerty nebo na dětský film s Tomášem Holým Jak dostat tatínka do polepšovny. Český ráj levné ubytování nabízí také možnost krásné procházky od hradu Valdštejn až na Trosky nebo se můžete vydat ze Sobotky na hrad Kost a cestou si prohlédnout také zachovalou lidovou architekturu dřevěných domů, jako je Šolcův statek, Vranův dům, a nad městem Sobotka se tyčí již na pohled zajímavá stavba loveckého zámku Humprecht.

Levné ubytování v Českém ráji

Levné ubytování v Českém ráji je skvělým výchozím bodem také pro milovníky cykloturistiky. Český ráj je totiž pro jízdu na kole stejně jak ideální jako například jižní Čechy nebo jižní Morava. Místní doporučují cyklovýlet mladoboleslavským severem, který Vás provede přes Michalovice do Mnichova Hradiště, kde se můžete zastavit v místním zámku. Na zpáteční cestě se pak přes Bakov nad Jizerou a Kosmonosy dostanete zpět do Mladé Boleslavi. Vaši pozornost si bezpochyby zaslouží také Semilský západní okruh nebo stezka Kolem pravěkých sídel na Sychrov. Levné ubytování Český ráj je skvělou volbou také pro ty, kteří rádi navštěvují hrady a zámky. Kromě již zmíněných památek můžete navštívit zámek Hrubý Rohozec, Dětenice, zříceninu Valečov, Frýdštejn nebo zříceninu hradu Zvířetice. Český ráj levné ubytování láká také ke sjíždění řeky Jizery a raftech či kánoích. Adrenalin zažijete také na horolezecké dráze na Malé Skále.

Levné ubytování Český ráj last minute

Vydáte-li se do Českého ráje s dětmi, pak vězte, že ani ony se v této oblasti České republiky nebudou mít šanci nudit. Levné ubytování Český ráj last minuteVás zavede na místa, která Vaše ratolesti znají z oblíbených dětských pohádek i filmů. Můžete se tak vydat za Rumcajsem do Jičína, do loupežnické skrýše za Lotrandem a navštívit tak Drábské světničky a hrad Valečov, nebo si vybrat cyklovýlet z Turnova za princeznou Jasněnkou. Český ráj levné ubytování Vás nezklame, ať už se rozhodnete pro jakékoliv vyplnění Vašeho volného času v Českém ráji. Levné ubytování v Českém ráji last minute umožní, aby si v tomto kouzelném kraji přišel každý na své. Děti se budou vracet z výletu či dovolené plni dojmů a dospělí se budou cítit skvěle odpočinutí.

Levné ubytování v Českém ráji, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Českém ráji ubytování nebo v okolí Českého ráje jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český ráj preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 710
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist