Hotely Český Ráj | Kamsi.cz

Hotely Český ráj

Přemýšlíte již nyní, kam se vydat na letošní letní dovolenou, nebo byste jen tak rádi strávili prodloužený víkend v krásné přírodě? Hotely Český ráj Vám vyjdou se splněním tohoto Vašeho přání vstříc. Český ráj je skutečným rájem pro milovníky turistiky, cykloturistiky i pamětihodností. Český ráj je tvořen hned několika turistickými oblastmi, z nichž každá má svým návštěvníkům skutečně co nabídnout. Využijetel-li hotely v Českém ráji, můžete zavítat do Jičínska, které se může pochlubit krajinou pískovcových skal, vulkanických kuželů i krajinou Podkrkonoší a polabských rovin. Perlou Jičínska jsou bezpochyby Prachovské skály. Hotely v Českém ráji nabízí možnost výletů také do Novopacka, Lomnicka, Mladoboleslavska nebo Semilska. Za návštěvu rozhodně stojí také okolí Rovenska pod Troskami. Český ráj hotely jsou ideálním výchozím bodem pro návštěvu hradu Trosky, Kost, Valdštejn či zámku Sychrov nebo Mnichovo Hradiště. Během putování po Českém ráji můžete navštívit také na zámek Humprecht nebo pohádkový hrad a zámek Staré Hrady u Jičína.

Hotely v Českém ráji

Hotely v Českém ráji jsou skvělou volbou také pro ty, kteří rádi tráví dovolenou aktivním pohybem na čerstvém vzduchu. Český ráj totiž není protkán pouze pestrou sítí zámků a hradů, ale také skalních měst a útvarů. Nezapomenutelné okamžiky si pro Vás připravily Betlémské skály u Mírové pod Kozákovem, které jsou součástí přírodní rezervace Klokočské skály, i bývalá skalní pevnost Drábské světničky. Ty se vypínají na okraji plošiny skalního masivu u čedičového vrchu Mužský nedaleko Mnichova Hradiště a kromě zbytků středověkého hradu lze obdivovat i nádherné výhledy do Pojizeří. Hotely Český ráj i Český ráj a jeho okolí si užijete také v případě, že se rozhodnete absolvovat některý z lákavých cyklovýletů. Na kole se můžete vydat z Turnova ke zřícenině hradu Frýdštejn a k rozhledně na vrcholu Kopanina, která se rozprostírá na pomezí Českého ráje a Jizerských hor. Neméně lákavá trasa vede také z Jičína na místní rozhlednu Milohlídku a na dvě vyhlídkové věže z okolí Lomnice nad Popelkou. Netradiční rozhlednou je Tábor, který je součástí skokanského můstku v Lomnici nad Popelkou. Český ráj hotely jsou jedinečnou volbou pro dovolenou a prodloužené víkendy také v případě, že patříte k milovníkům technických památek. Zúčastnit se tak například můžete exkurze do zámeckého pivovaru Dětenice, do sklářské dílny v Železném Brodě nebo do výrobních provozů společnosti Škoda Auto.

Hotely Český ráj last minute

Hotely Český ráj last minute disponují komfortně vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu i barevnou televizí. Některé hotely v Českém ráji nabízí také bohatou možnost wellness, masáží a lázeňství. Součástí hotelů je ve většině případů také restaurace, kterou můžete využít ke stravování a domluvit si tak snídaně, plnou penzi nebo polopenzi. V Českém ráji si pochutnáte na klasické domácí kuchyni i zahraničních specialitách. Hotely v Českém ráji last minute poskytují skvělou příležitost k rodinné dovolené, prodlouženému víkendu, k uspořádání škol v přírodě i nejrůznějších soustředění.

Hotely v Českém ráji vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Českém ráji ubytování nebo v okolí Českého ráje jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český ráj preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 710
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist