Ubytování v soukromí Český Ráj | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Český ráj

Český ráj patří k jedněm z nejoblíbenějších lokalit pro letní dovolenou či prodloužený víkend v České republice. Ideální příležitost pro pohodlný pobyt nabízí ubytování v soukromí Český ráj. Tento typ ubytování disponuje komfortně vybavenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Součástí ubytování v soukromí v Českém ráji je velmi často také kuchyňka s jídelním koutem. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si na tradiční české kuchyni. S hledáním útulného Český ráj ubytování v soukromí pro Váš pobyt v Českém ráji Vám velmi rád pomůže internetový portál Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Českém ráji

Ubytování v soukromí v Českém ráji se u českých i zahraničních hostů stává tak oblíbené zejména díky bohatým možnostem k vyplnění volného času. Český ráj vyniká vysokou koncentrací přírodních i historických památek. K nejlákavějším pamětihodnostem v Českém ráji patří zámek Hrubý Rohozec, Mnichovo Hradiště i Sychrov. Nezapomenutelné zážitky představuje návštěva zámku Sobotka a hrad Kost. Dominantou Českého ráje je zejména hora Kozákov a zřícenina hradu Trosky. Turisté také velmi rádi zavítají do skalního města Prachovské skály. Český ráj se může pochlubit také dochovanými památkami lidové architektury, jako je například Dlaskův statek v Dolánkách u Turnova, Boučkův statek na Malé Skále i Kopicův statek na Hrubosklaské plošině u Valdštejna. Ubytování v soukromí Český ráj lákají také k prohlídce mnoha přírodních zajímavostí. Z vrcholu Kopanina, Měděnec či Mužský se můžete kochat pohledy na nádhernou čistou přírodu Českého ráje. Český ráj ubytování v soukromí zvou také k výletu do Bozkovských dolomitových jeskyní, které mohou být patřičně pyšné na největší podzemní jezero v Čechách i originální výzdobu stěn a stropů.

Ubytování v soukromí Český ráj last minute

Ubytování v soukromí Český ráj last minute Vám umožní odvést si z Českého ráje spoustu krásných zážitků. V Českém ráji najdete také celou řadu příležitostí k zábavě a ke kulturnímu vyžití. Za nevšedními zážitky se můžete vydat například do Dětenic a pochutnat si tak na dobové hostině ve středověké krčmě. Ubytování v soukromí v Českém ráji je ideální volbou také pro rodiny s dětmi. S těmi se můžete vydat do Rumcajsovy ševcovny v domku pod Valdickou bránou v Jičíně. K oblíbeným turistickým cílům rodin patří také vrch Čeřovka s vyhlídkovou věží Milohlídkou a aquaparkem. Ubytování v soukromí v Českém ráji last minute je nejen ideálním místem pro rodiny s dětmi, ale také pro zamilované páry, seniory, školy i firmy.

Ubytování v soukromí v Českém ráji vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Českém ráji ubytování nebo v okolí Českého ráje jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český ráj preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 710
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist