Apartmány Český Ráj | Kamsi.cz

Apartmány Český ráj

Apartmány Český ráj představují jedinečnou možnost pro prožití dovolené prodlouženého víkendu v malebné přírodě středního Pojizeří. Český ráj se může pochlubit vysokou koncentrací přírodních i historických památek. Není proto divu, že apartmány v Českém ráji lákají také školy, aby zde uspořádaly nejen školy v přírodě, ale také vícedenní výlety a různé exkurze. Do Českého ráje se můžete vydat v každém ročním období a vždy se budete vracet domů nabyti novou energii a plni pozitivních vzpomínek na čas strávený v tomto pohádkovém kraji. V zimním období se můžete těšit na procházky zasněženou přírodou či skalními městy. Český ráj apartmány v zimě lákají milovníky lyžování na lyžařské vleky na Kozákově, v Lomnici nad Popelkou ve Struhách v Turnově, nad Líšným nebo v Nové Pace. Okolo Nové Paky můžete využít také běžecké stopy.

Apartmány v Českém ráji

Apartmány v Českém ráji zvou od jara do podzimu zejména k návštěvě mnoha pamětihodností. K největším turistickým lákadlům bezpochyby patří Státní zámek Sychrov, Státní zámek Hrubý Rohozec, zámek Mnichovo Hradiště, hrad Kost i zřícenina hradu Trosky. Apartmány Český ráj Vám doporučí také atraktivní typy na procházky. Zajímavý výlet do okolí Českého ráje slibuje také procházka ke zřícenině hradu Michalovice, která se rozprostírá na okraji Mladé Boleslavi. Michalovická putna, jak je tato zřícenina často rovněž nazývána, nabízí jedny z nejkrásnějších rozhledů na Mladoboleslavsku. Michalovická putna patřila také k oblíbeným hradům Karla Hynka Máchy. Český ráj apartmány jsou hojně vyhledávány také díky skalním městům a útvarům. Vaši návštěvu si zaslouží nejen Prachovské skály, ale také Drábské světničky u Mnichova Hradiště, Klokočské skály nebo Vranovský hřeben. Návštěvu Hruboskalska můžete spojit také s prohlídkou hradu Valdštejn.

Apartmány Český ráj last minute

Apartmány Český ráj last minute patří k oblíbeným místům také cykloturistů, kteří rádi projíždí místní cyklotrasy. K oblíbeným patří cyklotrasa vedoucí z Turnova na rozhlednu Dubecko a na nejvyšší vrchol Českého ráje Kozákov. Trasa je dlouhá 36 km, slibuje krásné výhledy do údolí Jizery a nabízí i zastavení u skalního hradu Rotštejn. Apartmány v Českém ráji Vás nezklamou ani svými ubytovacími službami. Místní apartmány poskytují komfortní ubytovací služby v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Součástí apartmánů je obvykle také kuchyňský kout s nezbytnými elektrospotřebiči i jídelním koutem. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací a pochutnat si tak na domácí kuchyni i světových specialitách. Internetový portál Kamsi.cz Vám velmi rád pomůže najít apartmány v Českém ráji last minute podle Vašich představ.

Apartmány v Českém ráji vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Českém ráji ubytování nebo v okolí Českého ráje jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Český ráj preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 710
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist