Ubytování Brno | Kamsi.cz

Ubytování Brno

Jihomoravská metropole a druhé největší město České republiky Brno je nejen sídlem mnoha důležitých státních institucí, ale má turistům co nabídnout také v oblasti kultury, sportu a historie. Není proto divu, že ubytování Brno získává na své rozsáhlé oblibě. Každoročně se v Brněnském výstavišti konají mezinárodní výstavy a veletrhy, jejichž předním zástupcem je zejména Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno proslulo také pořádáním prestižních závodů Grand Prix ČR i mezinárodní přehlídkou ohňostrojů Ignis Brunensis. Ubytování v Brně je také jedinečným výchozím bodem pro poznávání historie tohoto jihomoravského města. Vydat se tak můžete na hrad a pevnost Špilberk, katedrálu svatého Petra a Pavla nebo na prohlídku vily Tugendhat, která byla zapsána do mezinárodního seznamu Světového dědictví UNESCO. Vila Tugendhat patří k nejstěžejnějším dílům světového funkcionalismu a je dílem slavného architekta Ludwiga Miese van der Rohe. Brno ubytování si čeští i zahraniční turisté oblíbili také díky bohaté škále muzeí, které v tomto městě sídlí.

Ubytování v Brně

K nejvyhledávanějším brněnským muzeím patří bezpochyby Moravské zemské muzeum, kde najdete rozsáhlé sbírky různých přírodovědných a společenskovědních oborů. Shlédnout zde můžete také Věstonickou Venuši. K Moravskému zemskému muzeu patří také pavilon Anthropos věnovaný expozici o nejstarších dějinách osídlení Moravy a Evropy. Ubytování v Brně zláká mnohé návštěvníky také k prohlídce Muzea města Brna na hradě Špilberk, Technického muzea v Brně nebo Muzea českého a slovenského exilu 20. století. Ubytování Brno si mnozí vybírají také k přenocování v případě, že by rádi shlédli divadelní představení v například v Janáčkově divadle, v Mahenově divadle nebo v Divadle Husa na provázku. Brno ubytování nabízí prvotřídní služby v mnoha typech ubytovacích zařízení. Ubytovat se tak můžete v některém z brněnských penzionů, hotelů nebo apartmánů.

Ubytování Brno last minute

ubytování Brno last minute je také skvělým výchozím bodem pro procházku okolo Brněnské přehrady a se zastavením na hradě Veveří nebo k návštěvě některé jeskyně Moravského krasu. Brno se může pochlubit také pestrou škálou hudebních klubů, vináren, kaváren, vinných sklepů a restaurací. Brno ubytování Vás určitě zláká také k pobytu v některém z městských parků, k jejich nejoblíbenějším zástupcům patří zejména park Lužánky a rozsáhlý lesopark Wilsonův park. Ubytování v Brně last minute Vám dá zakusit atmosféru této jihomoravské metropole, která patří k nejoblíbenějším městům v České republice.

Vyberte si v Brně a okolí ubytování nebo v okolí Brna a okolí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Brno a okolí preferujete?

Obce v Brně a okolí a ubytování v blízkém okolí Brna a okolí

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 725
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist