Hotely Brno | Kamsi.cz

Hotely Brno

Brno je nejen moravskou metropolí, ale také oblíbeným společenským střediskem a veletržním centrem. Sídlí zde celá řada významných státních i nestátních institucí a úřadů. Hotely Brno lákají k návštěvě mnoha divadelních představení, galerijních výstav, muzeí i kin. Brno může být také patřičně hrdé na svou architekturu, kterou symbolizuje, jak pevnost a hrad Špilberk, tak funkcionalistická vila Tugendhat, která byla zapsána na seznam památek UNESCO. Také okolí města Brna je protkáno mnoha významnými pamětihodnostmi. Hotely v Brně můžete využít také k výletu do okolí Brna. K nejzajímavějším turistickým cílům moravské metropole patří Mohyla míru, návrší Žuráň, zámek ve Slavkově a v Bučovicích i hrad Veveří. S dětmi můžete zavítat do Dinoparku a Zooparku ve Vyškově. Brno hotely Vás zlákají také k projížďce lodí po Brněnské přehradě, kde se každoročně od roku 1998 koná také přehlídka ohňostrojů Ignis Brunensis.

Hotely v Brně

Hotely v Brně jsou hojně vyhledávány také v období pořádání nejrůznějších veletrhů. Mezi jejich zástupce lze jmenovat Mezinárodní strojírenský veletrh. Brno je také městem, které je spjato s celou řadou významných osobností. Gregor Johann Mendel byl opatem kláštera na Starém Městě a odhalil v Brně zákonitosti moderní genetiky. Jmenuje se po něm nejen jedno z brněnských muzeí, ale také univerzita a v Augustiniánském opatství na Starém Brně najdeme také Mendelovo muzeum. Další významnou osobností je hudební skladatel a pedagog Leoš Janáček. Hotely Brno vyzývají k návštěvě Památníku Leoše Janáčka, který najdeme v domě na ulici Smetanova 14. Jedná se o dům, ve kterém Leoš Janáček bydlel. Kulturní zážitek nabízí také Janáčkovo divadlo. S Brnem je pevně spjat také vynálezce Kaplanovy turbíny Viktor Kaplan, architekt Adolf Loos nebo spisovatel Bohumil Hrabal. Brno hotely nabízí skvělou možnost pro ubytování také v období pořádání mistrovství světa silničních motocyklů, hokejových utkání HC Komety a řadě jiných sportovních událostí.

Hotely Brno last minute

Hotely Brno last minute i pobyt v Brně Vám zpříjemní také návštěva vyhlášených brněnských historických podzemních prostor. K návštěvě láká Labyrint pod Zelným trhem, Micmistrovský sklep na Dominikánském náměstí i Kostnice pod děkanským kostelem sv. Jakuba. Tuto exkurzi za brněnskou historií můžete zakončit v některé z vyhlášených brněnských kaváren, restaurací a hudebních klubů. Hotely v Brně byste si neměly nechat ujít ani v období pořádání tradičních brněnských kulturních slavností, které jsou vzpomínkou na slavnou dobu a vítězství obrany Brňanů nad Švédy. Hotely v Brně last minute se Vám podaří najít velmi pohodlně díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Hotely v Brně a okolí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Brně a okolí ubytování nebo v okolí Brna a okolí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Brno a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 725
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist