Ubytování v soukromí Brno | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Brno

Ubytování v soukromí Brno nabízí ideální příležitost k bližšímu poznání moravské metropole. Brno bylo v historii důležitým královským městem a díky tomu se může ještě dnes pochlubit jedinečnými pamětihodnostmi. Lze říci, že město Brno se pomyslně rozprostírá mezi dvěma hrady a to Špilberkem a Veveřím. Cestu na druhý zmíněný hrad Vám může zpříjemnit romantická projížďka parníkem po Brněnské přehradě. Ubytování v soukromí v Brně Vás vyzve také k návštěvě Pavilonu Anthoropos, kde na návštěvníky čekají nálezy mamutů, šavlozubých tygrů i mnohé jiné cenné sbírky upomínající na období pravěku. Brno ubytování v soukromí můžete využít také k prohlídce modernějších brněnských památek. K těm nejlákavějším rozhodně patří funkcionalistická rezidenční vila Villa Tgendhat od roku 2001 zapsaná na seznam památek UNESCO.

Ubytování v soukromí v Brně

Ubytování v soukromí v Brně si zamilujete také díky bohatým kulturním možnostem. Za kulturou si v Brně můžete vyjít nejen na hrad, ale také například do Moravského zemského muzea nebo do některého z brněnských divadel. Mahenovo divadlo se může pochlubit nejen talentovanými divadelními soubory, ale také tím, že v roce 1882 bylo vůbec jako první divadelní budova v Evropě elektrifikováno. Na celý projekt přitom osobně dohlížel T. A. Edison. Ubytování v soukromí Brno je hojně vyhledáváno také v období pořádání nejrůznějších kulturních a sportovních akcí. K Brnu neodmyslitelně patří Automotodrom, který proslul pořádáním mistrovství světa silničních motocyklů. Nenechejte si uniknout ani mezinárodní soutěžní přehlídky ohňostrojů na Brněnské přehradě Ignis Brunensis. Brno ubytování v soukromí Vás zavede do míst, kde rády pobývaly také významné osobnosti spjaté s touto moravskou metropolí. Navštívit tak například můžete Památník Leoše Janáčka, který je umístněn v domě na ulici Smetanova 14. Jde o dům, kde tento světoznámý hudební skladatel a pedagog bydlel. Další významnou osobností je opat kláštera na Starém Brně Gregor Johann Mendel. Autor odhalení zákonnosti moderní genetiky. Zejména školy láká exkurze do Mendelova muzea.

Ubytování v soukromí Brno last minute

Ubytování v soukromí Brno last minute by si neměli nechat ujít ani ti, kteří rádi sledují hvězdy, neboť Brno se může pochlubit také moderní hvězdárnou. V Brně si přijdou na své také milovníci kaváren, barů a cukráren. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací. Ubytování v soukromí v Brně Vás nezklame ani svými komfortními ubytovacími službami. Pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, připojením k internetu i barevnou televizí. Během pobytu můžete využít také bohaté wellness nabídky a dopřát si tak zasloužený odpočinek při masáži, pobytu ve vyhřívaném bazénu nebo ve fitness. Ubytování v soukromí v Brně last minute Vás přesvědčí o tom, že také pobyt ve velkoměstě se může stát příjemným zpestřením Vaší pracovní cesty nebo dovolené.

Ubytování v soukromí v Brně a okolí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Brně a okolí ubytování nebo v okolí Brna a okolí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Brno a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 725
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist