Penziony Brno | Kamsi.cz

Penziony Brno

Rádi byste se zúčastnili letos přehlídky ohňostrojů Ignis Brunensis nebo jen byste se rádi podívali za památkami moravské metropole? V tom případě určitě uvítáte typy na penziony Brno. Ubytování v Brně můžete využít také k návštěvě brněnských muzeí, kin a galerijních výstav. V Brně najdete také celou řadu divadel a zhlédnout divadelní představení v Janáčkově či Mahenově divadle je skutečným gurmánským zážitkem. Penziony v Brně lákají také k návštěvě pevnosti a hradu Špilberk. S tímto místem, ale i s Brnem je pevně spjata osobnost barona Franze Trencka. Jde o legendárního velitele pandurského pluku, který se dostal do konfliktů s nadřízenými i císařským dvorem a byl odsouzen k doživotnímu žaláři na Špilberku. Po smrti byl na své přání pohřben v kryptě kapucínského kostela a dodnes je jeho mumifikované tělo vystaveno v prosklené rakvi. Brno penziony zve také k prohlídce novodobějších historických památek. Jednou z nich je funkcionalistická vila Tugendhat, která byla postavena v letech 1929 – 1930 na objednávku manželů Tugendhatových. Architektem se stal Ludwig Mies van der Rohe a při stavbě byly uplatněny moderní technologie i materiály, jako je ocel, sklo, kámen a ušlechtilé dřevo. V roce 2001 byla stavba zapsána na Sezam světového kulturního a přírodního dědictví UNESCO.

Penziony v Brně

Penziony v Brně jsou také skvělým výchozím bodem pro návštěvu okolí města Brna. Vydat se tak můžete na nedaleký zámek ve Slavkově u Brna nebo do Bučovic. Lákavým výletním cílem se stává také Brněnská přehrada s pravidelnou lodní dopravou, která Vás sveze na nedaleký hrad Veveří. Dalším hezkým místem nedaleko Brna je rozhodně Babí lom s rozhlednou a zajímavými skalními útvary. Penziony Brno poslouží velmi dobře také v případě, že se rozhodnete pro účast na Mezinárodním strojírenském veletrhu nebo jiné akci na brněnském výstavišti. V Brně se také koná řada významných sportovních událostí, mezi něž lze zařadit minimálně mistrovství světa silničních motocyklů nebo utkání hokejového klubu Kometa. Brno penziony si užijete také v případě, že se rozhodnete pro návštěvu vyhlášených brněnských historických podzemních prostor. K návštěvě láká Labyrint pod Zelným trhem, Mincmistrovský sklep na Domikánském náměstí i Kostnice pod děkanským kostelem sv. Jakuba.

Penziony Brno last minute

Penziony Brno last minute se nachází velmi často v bezprostřední blízkosti vyhlášených brněnských kaváren, restaurací a hudebních klubů. V Brně si zkrátka přijde každý, kdo se rád zajímá o svou vlast. Penziony v Brně Vás nezklamou ani svou útulností a komfortním zařízením. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé penziony nabízí také možnost wellness. Penziony v Brně last minute Vás přesvědčí o tom, že také dovolená, prodloužený víkend nebo výlet ve větším městě sebou můžete přinést spoustu krásných zážitků.

Penziony v Brně a okolí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Brně a okolí ubytování nebo v okolí Brna a okolí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Brno a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 725
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist