Apartmány Brno | Kamsi.cz

Apartmány Brno

Apartmány Brno nabízí skvělou možnost pro ubytování pro všechny, kteří by rádi poznali kouzlo moravské metropole. Město Brno je významným sídlem Jihomoravského kraje i řady významných státních institucí, jako je například Ústavní soud, Nejvyšší soud, Nejvyšší správní soud i Nejvyšší státní zastupitelství. Brno se může pochlubit také celou řadou významných vzdělávacích institucí. Typy na apartmány v Brně oceníte také v případě zájmu zúčastnit se některé z mezinárodních výstav či sportovních událostí. Brno proslulo jako dějiště velkých mezinárodních závodů pořádaných na Masarykově okruhu. Tradičně se na Masarykově okruhu konají závody Grand Prix ČR, které jsou součástí seriálu Mistrovství světa silničních motocyklů. Brno apartmány zvou také k procházkám kolem břehů řek Svratky a Svitavy.

Apartmány v Brně

Apartmány v Brně lákají k návštěvě historické jádra tohoto v historii královského města. Město Brno se pomyslně rozprostírá mezi dvěma hrady. Prvním z nich je hrad Špilberk, který se dnes nachází v srdci města Brna. Hrad byl postaven ve druhé polovině 13. století moravským markrabětem a později také českým králem Přemyslem Otakarem II. Ve druhé polovině 17. Století byl tehdejší královský hrad v gotickém slovu přebudován na mohutnou barokní pevnost. Nedílnou součástí hradu Špilberk je obávaná věžnice – kasematy. V roce 1962 byl hrad i s okolním parkem prohlášen národní kulturní památkou. V současnosti patří ke Špilberku také Muzeum města Brna. Apartmány Brno Vám poslouží také k přenocování v případě, že byste se rádi zúčastnili různých kulturních akcí, hudebních a divadelních festivalů nejen na hradě Špilberk. Každoročně se na Špilberku pořádá festival Letní shakespearovské slavnosti. Ze Špilberku bývají odpalovány také ohňostroje Ignis Brunensis. Brno apartmány Vás zavedou také k druhému brněnskému hradu, kterým je Veveří. Návštěvu hradu Veveří můžete spojit s projížďkou na lodi či parníku po Brněnské přehradě a vychutnat si tak romantickou atmosféru okolí města Brna. Zajímavostí určitě je, že na pozvání majitele barona Mořice Arnolda De Forest – Bischoffsheim třikrát navštívil hrad Veveří tehdejší ministr obchodu Winston Churchill. Společně se svou manželkou Clementine zde strávili také část jejich svatební cesty po Evropě v roce 1908.

Apartmány Brno last minute

Apartmány Brno last minute Vás vyzvou také k návštěvě zajímavých míst v okolí města Brna. Vaši pozornost si určitě zaslouží nedaleký zámek Lysice, hrad Pernštejn i klášter v Předklášteří u Tišnova Porta Coeli. Apartmány v Brně Vás zaujmou také svou ubytovací nabídkou. Apartmány disponují komfortně zařízenými pokoji, sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Součástí apartmánů jsou obvykle také kuchyňské kouty s jídelnou. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na typické moravské kuchyni i světových specialitách. Nenechejte si ujít ani možnost k wellness pobytům. Apartmány v Brně last minute se Vám budou lépe hledat díky internetovému portálu Kamsi.cz. Využijte tak tuto jedinečnou příležitost a prožijte v městě Brně dovolenou nebo prodloužený víkend!

Apartmány v Brně a okolí vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Brně a okolí ubytování nebo v okolí Brna a okolí jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Brno a okolí preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 725
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist