Ubytování Vejprty | Kamsi.cz

Ubytování Vejprty

Vejprty jsou horská obec v Krušných Horách, původní hornická obec se dnes změnila a tvoří vstupní bránu do lyžařského regionu Klínovec na straně české a lyžařského regionu Oberwiesenthal na straně německé. Ubytování Vejprty je jedna z možností jak být poblíž všech možností zábavy a sportu, které Krušné Hory nabízí. Pokud se chystáte strávit víkend a hledáte ubytování ve Vejprtech jste ve správné kategorii. Kdoby neznal Vejprty ubytování, ve stejnojmené obci Vejprty, tak vězte, zde naleznete vše co potřebujete, ke klidnému strávení dovolené v Krušných Horách.

Ze všech možných aktivit, které vám nabízí ubytování Vejprty nezapomeňte na :

  • z Vejprt rovnou do Německa přes hraniční přechod
  • ubytování Vejprty nedaleko lyžařské areálu cca 10minut autem
  • v okolí Vejprt spousty značených tras pro turisty a cyklisty
  • pár minut autem na nejvyšší horu Krušných Hor, Klínovec
  • Vejprty ubytování, veškeré služby, obchody a zázemí
  • Ježískova pošta Boží Dar

Ubytování ve Vejprtech

Ubytování Vejprty je rozeseto ve zvlněné krajině obce Vejprty, ubytování najdete jak v centru obce, tak i na okraji Vejprt. Pokud máte Vejprty ubytování a jste autem, přes hraniční přechod se můžete podívat i do Německa a poznat Krušné Hory i na německé straně. Kousek od Vejprt v Německu je i aquapark, kde můžete s dětmi strátit celý den, nebo odpoledne a poté se vrátit do svého ubytování Vejprty. Hledáte-li Vejprty levné ubytování i v této obci najdete ubytování v cenové hladině, která Vám nijak nenaruší Váš rodinný rozpočet.

Vejprty ubytování v Krušných Horách

Krušné Hory Vám nabízí spousty možností, jak strávit svůj volný čas. Vejprty, pokud nejsou v samém srdci, tak jsou určitě v jeho okolí. Ubytování ve Vejprtech naleznete v různých objektech, každé ubytování Vejprty vám nabídne spousty služeb a akcí. Zdejší pochoutkou jsou pečené koláče s borůvkami, které jsou celou sezónu trhány na svazích Krušných Hor. Pokud máte ubytování Vejprty, tak na lyže autem či skibusem to je okolo 15minut. Pokud jste pěšky či na kole hned za okrajem Vejprt najdete desítky značených tras. Navíc hlavní výhodou ubytování ve Vejprtech je blízkost spousty zajímavých bodů zájmu:

  • Klínovec, nejvyšší hora Krušných Hor
  • Fichtelberg, nejvyšší hora z německé strany Krušných Hor
  • Boží Dar nedaleko Klínovce
  • přechod do Německa, Vejprty, Barenstein

Z Vejprt se také rychle dostanete přes Klínovec, Boží Dar, Jáchymov do okresu Karlovy Vary a rovnou přímo na kolonádu. Čerstvý horský vzduch, krásná příroda Krušných Hor činí z ubytování Vejprty zážitek pro Vás, rodinu i pro Vaše přátele a na ubytování ve Vejprtech jen tak nezapomenete. Byli jste v obci Vejprty ubytováni? zašlete nám pár fotek, ať víme jak se Vám libilo.

Vyberte si v Vejprty ubytování nebo v okolí Vejprty jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vejprty preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

vejprty

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist