Hotely Krušné hory | Kamsi.cz

Hotely Krušné hory

Mohlo by se zdát, že Krušné hory díky své nepříliš pozitivní historii a těžkým podmínkám pro přírodu, jako by stály v zapomnění oproti ostatním českým horám, avšak také Krušné hory a s nimi hotely Krušné hory mají českým i zahraničním turistům co nabídnout. Tato lokalita má oproti dalším českým i moravským horám jednu velkou výhodu a to, že zde nepotkáte takové velké množství turistů. Tato výhoda spočívá zejména v tom, že si můžete nerušeně užívat místní přírody plnými doušky. Hotely v Krušných horách najdete vhodné jak pro zimní sporty, tak pro horskou turistiku a cykloturistiku. Krušnohorská příroda Vás okouzlí pestrou paletou barev, která se vždy elegantně přizpůsobuje ročnímu období. Kdo se rozhodnete přijet do Krušných hor v zimě a využít tak Krušné hory hotely v tomto ročním období, může se těšit na lyžování na Klínovci, Božím Daru, v Jáchymově nebo na Cínovci.

Hotely v Krušných horách

Hotely v Krušných horách lákají v letním období k nejrůznějším výletům. S dětmi se můžete projít stezkou krušnohorských pověstí. Tato stezka nás nechá vzpomenout na to, že Krušné hory byly dříve plné hlubokých hvozdů, které se střídaly skalnatými roklemi a stržemi, močály, rašeliništi i kamenitými poli. Nejen děti se na této stezce zabaví pověstmi o Marzebille, ohnivci, hejkalovi Hejmovi, permonovi, stromových ženách, čertovi nebo Šrakalovi. Hotely Krušné hory přímo vyzývají k návštěvě botanické zahrady v Teplicích, k návštěvě královské mincovny v Jáchymově nebo k cestě k trojstátí v Aši. Vaší pozornosti by nemělo uniknout ani hornické muzeum v Krupce nebo prohlídková štola Kryštof – důl Mauritius. Krušné hory hotely nabízí jedinečnou příležitost k rodinným dovoleným, prodlouženým víkendům i školním výletům nebo k pořádání škol v přírodě. Nudit se zde rozhodně nebudete ani v případě, že se rozhodnete jen tak lenošit. Příjemnou atmosféru k relaxaci získáte v lázních Jáchymov.

Hotely Krušné hory last minute

Krušné hory hotely Vás zaujmou také komfortně zařízenými pokoji, jejichž součástí je samozřejmě vlastní sociální zařízení, barevná televize a připojení k internetu. Těšit se můžete také na rozmanitou gastronomii a bohatou nabídku wellness možností. Hotely v Krušných horách last minute se v mnoha případech mohou pochlubit vlastní restaurací, kde můžete ochutnat místní kuchyni. Last minute Krušné hory hotely Vás zaujmou na tolik, že se budete rádi do tohoto kraje plného tradic těžby rud a cínu rádi vracet.

Hotely v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krušných horách ubytování nebo v okolí Krušných hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krušné hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist