Penziony Krušné hory | Kamsi.cz

Penziony Krušné hory

Penziony Krušné hory se mohou po dlouhých letech těšit opět oblibě turistů. Ačkoliv ke Krušným horám se váže nepříliš lichotivá minulost spjatá s těžbou nerostných surovin, i tyto hory mají českým i zahraničním turistům, co nabídnout. Krušné hory dnes již dávno nejsou oblastí s poničenou přírodou a nezdravým vzduchem a není proto divu, že penziony v Krušných horách vítají v posledních letech čím dál tím více turistů. Tato oblast českých hor je ideálním prostředím k trávení dovolených, prodloužených víkendů i školních a firemních akcí. Krušné hory si zamiluje také díky tomu, že na rozdíl od ostatních českých i moravských hor se zde nesetkáte s takovým velkým množstvím turistů a můžete si tak v klidu užívat pobytu na čerstvém vzduchu. Krušné hory penziony jsou ideálním místem, jak pro letní, tak zimní pobyty.

Penziony v Krušných horách

Penziony v Krušných horách jsou v letním období ideálním výchozím bodem pro mnoho výletů. Turisty láká k návštěvě zejména prohlídková štola Kryštof s dolem Mauritius. Během prohlídkové trasy se dovíte informace o místní těžbě i ražbě, které spadají do druhé poloviny 16. století. Chloubou této štoly je zejména podzemní komora na konci štoly, která se může pochlubit dobývkou o délce 65 metrů, šířkou 4-9 metrů a výškou v některých místech až 25 metrů. Penziony Krušné hory lákají také k návštěvě hradu Rýzmburk či hvězdárny v Mostě. Vyšlápnout si můžete také na nejvyšší horu Krušných hor, kterou je Klínovec. Pozornost byste při návštěvě Krušných hor měli věnovat také městu Most, kde najdete planetárium s hvězdárnou, aerodrom, autodrom i mostecké jezero. Krušné hory penziony jsou vyhledávány milovníky sjezdového lyžování, běžkování i snowboardingu. Skvělými podmínkami pro zimní radovánky disponují zejména ski areál Klínovec, sport areál Klíny nebo ski areál Český Jiřetín. Ski areál Boží Dar – Neklid je nejproslulejším ski lyžařským areálem v Krušných horách, který nenabízí pouze možnosti pro sjezdové lyžování, ale v těsné blízkosti ski areálu Božího Daru Neklid najdete nástup na slavnou Krušnohorskou magistrálu.

Penziony Krušné hory last minute

Penziony v Krušných horách Vás zaujmou také díky komfortně zařízeným pokojům, na nichž najdete nejen vlastní sociální zařízení, ale v mnoha případech také barevnou televizi s připojením k internetu. Penziony v Krušných horách last minute jsou často vybaveny také saunami nebo wellness. V zimním období si v penzionech můžete uschovat lyže a snowboardy, v létě pak kola. Před penzionem najdete prostor pro parkování. Last minute Krušné hory penziony Vám dají možnost seznámit se s místní tradicí hornictví, těžbou rudy a cínu. V Jáchymově i v Teplicích na Vás dýchne atmosféra lázeňství. Vydejte se za prozkoumáním Krušných hor a prožijte tak dovolenou plnou pohody!

Penziony v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krušných horách ubytování nebo v okolí Krušných hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krušné hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist