Ubytování v soukromí Krušné hory | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Krušné hory

Krušné hory patřily v minulosti k lokalitě, která byla u turistů zapomínání. Dnes je tomu právě naopak. Není proto divu, že právě ubytování v soukromí Krušné hory začínají praskat ve švech. Krušné hory jsou lokalitou, která Vás zaujme, ať už se sem vydáte v zimě nebo v jiném ročním období. V zimě si zde přijdou na své zejména milovníci zimních sportů. K nejoblíbenějším lyžařským areálům v Krušných horách patří zejména ski areál Boží Dar – Neklid, ski areál Klínovec i ski areál Pyšná. Ubytování v soukromí Krušných horách a zejména samotné Krušné hory jsou také rájem pro běžkaře. Obec Boží Dar je nejvýše položenou obcí v České republice a obvykle již z kraje zimy zde najdete velice kvalitně upravované běžkařské tratě, které právě protínají tuto obec. Za sněhem se tak můžete vydat z Božího Daru na Pernink nebo si udělat okruh okolo Božího Daru a Špičáku. Pokud Vám budou připadat místní běžkařské tratě krátké, můžete se rozjet až do sousedního Německa. Krušné hory ubytování v soukromí vyhledávají v zimě hojně také nadšenci snowboardingu. Krušné hory jsou tak skvělou příležitostí k oslavám konce kalendářního roku, k trávení jarních prázdnin i zimních dovolených.

Ubytování v soukromí v Krušných horách

Bylo by však velkým omylem, rezervovat si ubytování v soukromí v Krušných horách pouze v zimním období. Krušné hory totiž zahřejí na srdci také milovníky horské turistiky a cykloturistiky. V Krušných horách můžete navštívit například Vlčí důl, botanickou zahradu v Teplicích, rozhlednu na Klínovci, Červený Hrádek nebo rozhlednu na Blatenském vrchu. Ubytování v soukromí Krušné horysi užijete také v případě, že se rozhodnete pro stezku Na cestě k trojstátí v Aši, první radonovou stezku na světě v Jáchymově nebo zrcadlové bludiště na Větruši v Ústí nad Labem. Turistickým cílem rodin s dětmi se stává také prohlídková štola Svatý Martin nebo mini muzeum hornictví a života na Měděnci. Krušné hory ubytování v soukromí se tak těší velké oblibě nejen rodin s dětmi, ale také škol v přírodě, lyžařských výcviků, školních výletů i firemních akcí.

Ubytování v soukromí Krušné hory last minute

Krušné hory ubytování v soukromí Vás nezklame ani svým pohodlným ubytováním. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Samozřejmostí je také úschova sportovního zařízení, kuchyňský kout se základním vybavením i společenská místnost. Ubytování v soukromí v Krušných horách last minute disponuje samozřejmě také parkovacími prostory. Last minute Krušné hory ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že Krušné hory jsou patřičně chloubou České republiky.

Ubytování v soukromí v Krušných horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krušných horách ubytování nebo v okolí Krušných hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krušné hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 709
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist