Ubytování v soukromí Krkonoše | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Krkonoše

Krkonoše patří k nejvyhledávanějším českým horám k trávení rodinné dovolené, prodloužených víkendů i pořádání lyžařských kurzů. Krkonoše jako jedny z mála horských oblastí u nás se totiž mohou rovnat alpským destinacím. Ubytování v soukromí Krkonoše je tak rájem zimních sportů. Ideální lyžařské podmínky a vybavení nabízí především ski areál Špindlerův Mlýn, ski areál Rokytnice i ski region Harrachov. Ski areál v Peci pod Sněžkou se může pochlubit čtyřsedačkovou lanovkou a devíti lyžařskými vleky. V tomto lyžařském areálu najdete téměř jedenáct kilometrů sjezdových tratí různých obtížností. Ski areál Pec pod Sněžkou umožňuje také večerní lyžování. Přičemž tento největší lyžařský areál v Krkonoších je vhodný, jak pro zdatné lyžaře, tak začátečníky a děti. Ubytování v soukromí v Krkonoších láká k zimním sportům také díky funparkům a stále upravované Krkonošské magistrále. Krkonoše ubytování v soukromí láká však mnohé zájemce nejen díky bohatým možnostem sjezdového lyžování, běžkování a snowboardingu. Na své si zde totiž přijdou také milovníci horské turistiky a cykloturistiky.

Ubytování v soukromí v Krkonoších

Od jara do podzimu ubytování v soukromí v Krkonoších láká ke zdolání nejvyšší hory v České republiky, kterou je Sněžka. K dalším oblíbeným turistickým cílům náleží cesta k prameni Labe, Černohorské rašeliniště, Krakonošova cesta i Šourkova cesta Obřím dolem. Kdo se rozhodne pro relaxační pobyt v Krkonoších a ubytování v soukromí Krkonoše, neměl by vynechat projížďku na ozubnicové železniční trati Tanvald – Harrachov, která je skutečnou raritou v Česku. Cestou se budete kochat takovými perlami jako je vrchol Žalý, horským údolím Jizery. Také osmdesátimetrový tunel u Hradska se stane neopakovatelným zážitkem, jak pro děti, tak pro dospělé. Krkonoše ubytování v soukromí si Vás získá také pro velké množství rozhleden. Jednu z nejhezčích kamenných rozhleden u nás najdete na již zmiňovaném kopci Žalý. Za skvost všech českých a moravských rozhleden lze označit rozhlednu Štěpánku.

Ubytování v soukromí Krkonoše last minute

Krkonoše ubytování v soukromí je skvělou volbou zejména pro ty, kteří touží po dovolené v malebné přírodě Krkonoš i po troše odpočinku. Spokojeni budete také s vybavením pokojů, jejichž součástí je vlastní sociální zařízení, barevná televize i připojení k internetu. Ubytování v soukromí v Krkonoších last minute si oblíbíte také pro bohatou nabídku krkonošských muzeí, wellnes zážitků a vycházek. Do Last minute Krkonoše ubytování v soukromí se budete rádi vracet i několik sezón po sobě!

Ubytování v soukromí v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krkonoších ubytování nebo v okolí Krkonoš jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krkonoše preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist