Penziony Krkonoše | Kamsi.cz

Penziony Krkonoše

Krkonoše jsou nejvyšším pohořím v České republice a každoročně lákají tisíce návštěvníků k pobytu v pohádkové přírodě. Penziony Krkonoše jsou skvělou příležitostí k letním i zimním dovoleným. V zimním období Vás potěší velké množství moderně zařízených lyžařských areálů. Prostor k lyžování zde najdou, jak milovníci sjezdového lyžování, tak běžkování a v neposlední řadě také snowboardisté. K nejoblíbenějším lyžařským střediskům patří bezpochyby Harrachov, Špindlerův Mlýn i Pec pod Sněžkou. Ski areály v Krkonoších jsou vybaveny sjezdovkami všech různých náročností, lanovkami i lyžařskými školami. Ve většině lyžařských areálů si můžete půjčit sportovní potřeby. Penziony v Krkonoších se v mnoha případech nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských areálů. Ve ski areálu v Peci pod Sněžkou najdete mimo jiné také po celou sezónu v provozu velký funpark, který umožňuje bohaté sportovní vyžití pro snowboardisty. Pro běžkaře jsou ideální trasy Pec pod Sněžkou – Malá Úpa, Špindlerův Mlýn – Pec pod Sněžkou nebo Svatý Petr – Strážné. Krkonoše penziony jsou tedy ideální příležitostí k trávení zimní dovolené, lyžařských kurzů i oslav příchodu nového roku.

Penziony v Krkonoších

Penziony v Krkonoších lákají k pobytům také milovníky horské turistiky a cykloturistiky. Nejvyšší hora Krkonoš Sněžka je největším celoročním lákadlem. Na vrchol této hory vede dvousedačková lanovka z Pece pod Sněžkou, která Vám zpříjemní výšlap na tuto horu a ušetří síly k pokračování z podzemí Sněžky přes Obří důl do historického důlního díla Kovárna. Další vyhlášenou turistickou trasou je pohádková stezka Malou Úpou nebo procházka ze Špindlerova Mlýna k Labskému vodopádu. Penziony Krkonoše Vás nadchnou také svou pohostinností. Pokoje penzionů jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Těšit se můžete také na tradiční krkonošskou kuchyni. Mnohé Krkonoše penziony nabízí svým hostům bohaté možnosti k relaxaci. Odpočinout si tak můžete v sauně, ve whirlpool nebo během masáže. Krkonošské penziony jsou vybaveny také úschovou kol či lyží.

Penziony Krkonoše last minute

Krkonoše penziony splňují veškeré předpoklady pro snovou dovolenou strávenou v malebné přírodě českých hor. Pestré možnosti k zimním i letním dovoleným, bohaté kulturní programy i příležitost nerušeného odpočinku to jsou všechno důvody, které jasně hovoří pro dovolenou v Krkonoších. Penziony Krkonoše last minute uspokojí přání, jak rodin s dětmi, tak jednotlivců, větších skupin, sportovních soustředění, firem i škol. Pro snadnější hledání last minute Krkonoše penziony můžete využít internetový portál Kamsi.cz.

Penziony v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krkonoších ubytování nebo v okolí Krkonoš jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krkonoše preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist