Hotely Krkonoše | Kamsi.cz

Hotely Krkonoše

Stěží bychom hledali v České republice lokalitu, která se může pyšnit takovými sportovními možnostmi jako právě Krkonoše. V Krkonoších najdeme nejvyšší horu České republiky – Sněžku, která láká každoročně tisíce turistů k jejímu zdolání. Místní lyžařská centra se mohou v mnohých službách rovnat alpským střediskům. Hotely Krkonoše jsou hojně využívány tedy, jak v zimním, tak letním období. Nejvýznamnější krkonošská turistická střediska se stávají cílem nejen českých, ale také zahraničních návštěvníků. Není divu, vždyť krkonošské vrcholky nabízí čistý čerstvý vzduch, pohádkové panoramatické výhledy, pozoruhodné okamžiky i možnost zapomenout na všechny každodenní starosti. Milovníci cykloturistiky mohou ke zdolání největších převýšení využít možnosti krkonošských cyklobusů. K oblíbeným krkonošským cyklotrasám patří zejména stezka k Mumlavským vodopádům, která začíná v Harrachově u muzea skla. Hotely v Krkonoších lákají také k cyklotrase z Rovinky na Žalý, kde se pro Vás stane cílem jedna z nejhezčích rozhleden v Krkonoších. Na kole i pěšky se můžete vydat podél Bílého Labe. Krkonoše hotely zvou také k návštěvě mnohých přírodních zajímavostí, jejichž nejatraktivnějšími zástupci jsou bezpochyby Studniční hora, Sněžné jámy, Pančavský vodopád i Černohorské rašeliniště.

Hotely v Krkonoších

Hotely v Krkonoších jsou skvělým místem pro dovolenou také pro vozíčkáře i rodiny s malými dětmi v kočárku, neboť v Krkonoších jako jedněch z mála českých hor najdete také bezbariérové stezky. K deseti nejvyhledávanějším bezbariérovým trasám patří zejména stezky z Harrachova na Krkonošskou snídani, která Vás provede podél říčky Mumlavy s tzv. Obřími hrnci a dvanácti metrovým vodopádem. Z Horních Míseček vede bezbariérová trasa až na Labskou boudu a ze Špindlerova Mlýna do Dolu Bílého Labe. Hotely Krkonoše Vás nadchnou také svými komfortními službami. Hotelové pokoje disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V mnoha případech můžete relaxovat v hotelové sauně, whirlpool nebo při masážích. Ke stravování můžete využít hotelové restaurace, kde si můžete objednat snídaně, polopenze, ale i plné penze. Mnohé Krkonoše hotely se nachází pouze pár metrů od vleků nebo lyžařských center.

Hotely Krkonoše last minute

Krkonoše hotely můžete navštívit v jakémkoliv ročním období a vždy budete maximálně spokojeni. Místní ubytovací zařízení jsou skvělým místem k oslavám příchodu nového roku, velikonočních svátků i k trávení letních dovolených nebo podzimních prodloužených víkendů. Hotely Krkonoše last minute si můžete rezervovat také v případě zájmu o uspořádání škol či školek v přírodě, lyžařských kurzů nebo školních výletů. Last minute Krkonoše hotely představují také skvělé místo pro ozdravné pobyty.

Hotely v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krkonoších ubytování nebo v okolí Krkonoš jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krkonoše preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist