Apartmány Krkonoše | Kamsi.cz

Apartmány Krkonoše

Krkonoše představují nejmalebnější hory v České republice, které návštěvníka oslní nejen svou krásou, ale také rozmanitými možnostmi ke sportování, poznávání naší vlasti a v neposlední řadě se velké pozornosti těší z důvodu bohatých možností k brouzdání se v přírodě. Apartmány Krkonoše zvou české i zahraniční turisty, aby si vychutnali krásu strmých ledovcových ker i rozlehlých horských louk. Těšit se můžete rovněž na skalnaté hřebeny i malebná údolíčka lemovaná místní nenapodobitelnou lidovou architekturou. Apartmány v Krkonoších se tak stávají rájem pro všechny, kteří chtějí strávit svou dovolenou mimo velkoměstský ruch. Krkonoše patří k nejžádanějším lokalitám zejména v zimě, což způsobují zejména mimořádně kvalitně upravované sjezdové tratě s velkým množstvím sjezdovek a lanovek. Krkonoše jsou také hory, které díky hustě protkané síti běžeckých stop, nedají spát milovníkům tohoto stylu lyžování. K prohánění na běžkách je určena zejména Krkonošská magistrála s délkou 71 km. Kdo se rozhodne pro Krkonoše apartmány v zimním období neměl by si zapomenout doma ani snowboardy. K nejoblíbenějším lyžařským střediskům patří bezpochyby Špindlerův Mlýn, Harrachov, Pec pod Sněžkou i Velká Úpa.

Apartmány v Krkonoších

Apartmány v Krkonoších by neměly zůstat v zapomnění ani v letním období, neboť tyto české hory jsou rájem milovníků horské turistiky i cykloturistiky. Pobyt na čerstvém vzduchu i nezapomenutelné panoramata krkonošských vrcholů si můžete vychutnat při túrách po Krkonoších. K těm nejlákavějším turistickým trasám patří Cesta Česko – Polského přátelství, Cesta k pramenu Labe, Harrachova cesta i Údolím Bílého Labe. Apartmány Krkonoše Vás rády přivedou také k pamětihodnostem, kterými jsou pevnost Stachelberg, zámek Jilemnice nebo Zvonkohra v Dolním Dvoře. V zapomnění by určitě neměly zůstat ani Bozkovské dolomitové jeskyně nebo procházka k rozhledně Štěpánka. V Harrachově můžete navštívit také Hornické muzeum a shlédnout tak ukázky minerálů fluoritových ložisek, nástroje a pomůcky používané při těžbě i mapy a fotografie dokumentující práci na zdejším ložisku. Krkonoše apartmány se tak stávají oblíbeným místem nejen pro rodinnou dovolenou, ale také pro prodloužené víkendy s přáteli, pořádání školních výletů a exkurzí a v neposlední řadě také pro konání firemních akcí.

Apartmány Krkonoše last minute

Krkonoše apartmány Vás nadchnou také svým komfortním vybavením. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Žádným problémem není ani úschova sportovního vybavení nebo parkování. V místních krkonošských restauracích si můžete pochutnat také na domácí kuchyni. Apartmány v Krkonoších last minute si oblíbíte také díky možnostem wellness vyžití a návštěvě Jánských Lázní. Last minute Krkonoše apartmány Vás přesvědčí o tom, že dovolená v Krkonoších si zaslouží Vaši pozornost.

Apartmány v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Krkonoších ubytování nebo v okolí Krkonoš jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Krkonoše preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist