Ubytování v soukromí Harrachov | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Harrachov

Harrachov patří od nepaměti k oblíbeným horským střediskům nejen Krkonoš, ale také celé České republiky. Každoročně sem zavítají, jak milovníci horské turistiky a cykloturistiky, tak zimních sportů. Ubytování v soukromí Harrachov se tak může těšit velkému zájmu, jak tuzemských hostů, tak zahraničních návštěvníků. Pro nadšence lyžování jsou v Harrachově perfektně připravovány běžecké tratě i sjezdovky, které jsou uměle zasněžovány také v případě nedostatku sněhu. Ski areál Harrachov zve také k večernímu lyžování. Tomuto sportovnímu umění se v Harrachově naučí také děti, začátečníci a méně zdatní lyžaři. Z Čertovy hory, která společně s mamutím můstkem, tvoří dominantu Harrachova, se spouštějí celkem čtyři sjezdovky různých obtížností. V místních ski areálech sídlí také lyžařské školy, které velmi ochotně pomáhají při prvních lyžařských krůčcích. Ubytování v soukromí v Harrachově se tak stává oblíbenou rekreační destinací nejen pro rodiny s dětmi, ale také pro lyžařské kurzy a zimní školy v přírodě. Toto krkonošské město je od nepaměti spjato také se skokanskými můstky, které umožňují v Harrachově pořádat pravidelně závody ve skocích na lyžích. Harrachov ubytování v soukromí tak můžete využít také k této příležitosti.

Ubytování v soukromí v Harrachově

Bylo by však velkým omylem, vyrazit do Harrachova pouze v zimním období, neboť ubytování v soukromí v Harrachově jsou také ideálním výchozím bodem pro zdolání řady turistických cílů. K velmi oblíbeným turistickým trasám patří například stezka na Jizerku, Na sněžné jámy nebo Na Harrachovu louku. K neodolatelným turistickým cílům v Krkonoších patří také rozhledna Štěpánka. Při návštěvě Harrachova lze jen stěží vynechat výšlap na nejvyšší horu České republiky – Sněžku. Ubytování v soukromí Harrachov myslí také na vozíčkáře a nabízí jim možnost speciálně upravené stezky k Mumlavskému vodopádu. Krásným výletem se může stát také návštěv Bozkovských dolomitových jeskyní nebo hradu Trosky. Harrachov ubytování v soukromí Vás rozhodně nezklame ani v případě, že se rozhodnete navštívit místní hornické muzeum nebo ski muzeum. Velmi populární je také lesnická a myslivecká expozice Šindelka.

Ubytování v soukromí Harrachov last minute

Harrachov ubytování v soukromí si oblíbíte také díky jedinečné pohostinnosti místních provozovatelů ubytovacích zařízení. Ubytovat se můžete v komfortně zařízených apartmánech, které jsou ve většině případů vybaveny nejen vlastním sociálním zařízením, ale také kuchyňkou se základními kuchyňskými spotřebiči a náčiním. Na pokojích nebo ve společenských místnostech najdete také barevnou televizi. Před ubytování v soukromí v Harrachově last minute se obvykle nachází parkoviště. K dispozici je rovněž lyžárna a úschovna kol. Last minute Harrachov ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že dovolená v Krkonoších patří k nezapomenutelným okamžikům, na které budete velmi rádi vzpomínat a do tamějších krajů se také následně rádi vracet.

Ubytování v soukromí v Krkonoších vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Harrachov ubytování nebo v okolí Harrachov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Harrachov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

harrachov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 708
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist