Ubytování v soukromí Jizerské hory | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Jizerské hory

Ubytování v soukromí Jizerské hory nabízí jedinečnou příležitost k prožití rodinné dovolené, prodloužených víkendů s kamarády i ve dvou, školních výletů i firemních akcí. Na své si v Jizerských horách přijdou, jak milovníci horské turistiky, tak lyžování. Jizerské hory ubytování v soukromínezapomíná ani na cykloturisty. K nejlákavějším turistickým cílům v Jizerských horách patří stezka Na přírodní rozhlednu Paličník, Na hráz Josefodolské přehrady a na Královku i cesta K vodopádům Černého potoka a na přírodní rozhlednu Frýdlantské cimbuří. Ubytování v soukromí v Jizerských horách Vás zlákají také do IQparku Liberec, na rozhlednu Bramberk, na prohlídku hradu Frýdlant nebo do Prachovských skal. Cyklisté by si neměli nechat ujít bike park Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou, bike park Ještěd v Liberci nebo singeltrek pod Smrkem.

Ubytování v soukromí v Jizerských horách

Ubytování v soukromí v Jizerských horách si zamilujete také v případě, že se do Jizerských hor vydáte v zimním období. Ski areál Tanvaldský Špičák, Bedřichov i Severák patří k nejoblíbenějším lyžařským centrům v Jizerských horách. Samozřejmostí jsou moderně vybavené areály s lanovkami, vleky, možností půjčení sportovního vybavení, naučení se tomuto sportovnímu umění pomocí lyžařských škol i občerstvení. Ubytování v soukromí Jizerské hory si rezervují také snowboardisti, kteří rádi zavítají do ski areálu Herlíkovice a Bubákov. Nezapomenutelné okamžiky nabízí také ski areál Obří sud Javorník v Jeřmanicích, ve kterém najdete skvělé podmínky, jak pro lyžování, tak snowboarding. Jen málokterý běžkař si nechá ujít možnost projet se po Jizerské magistrále. Jizerské hory ubytování v soukromí Vás nadchnou také v případě, že se rozhodnete pro odpočinek v plaveckém bazénu Jablonec nebo trochu adrenalinu v lezecké aréně Makak.

Ubytování v soukromí Jizerské hory last minute

Jizerské hory ubytování v soukromí si zamilujete také pro jejich útulnost a komfortní vybavení. Těšit se tak můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Žádným problémem není ani využití kuchyňského koutu s vybavením, úschova sportovního zařízení nebo parkovací prostor před ubytováním. Last minute Jizerské hory ubytování v soukromí se tak stávají jedinečnou příležitostí pro oslavy velikonočních svátků, příchodu nového roku i k prožití některých z víkendů. Ubytování v soukromí v Jizerských horách last minute se Vám velmi dobře podaří najít také z pohodlí domova a to díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Jizerských horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jizerských horách ubytování nebo v okolí Jizerských hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jizerské hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist