Hotely Jizerské hory | Kamsi.cz

Hotely Jizerské hory

Jizerské hory získaly jméno podle řeky Jizery, která tímto krajem protéká a která stejně jako místní obyvatelé může být na tuto oblast patřičně hrdá. Jizerské hory jsou totiž chloubou českých hor. Hotely Jizerské hory z této popularity těží, jak v letním, tak v zimním období. Jizerské hory jsou velmi oblíbeným turistickým, rekreačním a v neposlední řadě také sportovním krajem. V letním období hotely v Jizerských horách hostí ve svých ubytovacích zařízeních zejména milovníky horské turistiky a cykloturistiky. Zdejší velmi dobře značené turistické značky se mohou pochlubit přírodními, kulturními, ale také historickými klenoty. Po stopách historie sklářství, jimž tento kraj rovněž proslul, uvidíte celou řadu přírodních krás, kolem místních pomníčků dojdete až do míst, kde pobýval první kancelář ČSR Judr. Přemysl Šámal. Další neméně zajímavá trasa vede k vodopádům Černého potoka a na přírodní rozhlednu Frýdlantské cimbuří. Jizerské hory hotely nenechají spát ani milovníky českých rozhleden. Jizerské hory se mohou pochlubit rozhlednami, které jsou dostupné, jak pěšky nebo na kole, tak v zimě na běžkách. Jedna z nejkrásnějších českých rozhleden se rozprostírá v Černé studnici. Vaší pozornosti by neměla uniknout ani rozhledna Bramberk.

Hotely Jizerské hory

Hotely Jizerské hory vyhledávají také milovníci sjezdového lyžování, běžkování a snowboardingu. K oblíbeným zimním lyžařským střediskům patří Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák. Z Bedřichova se můžete vydat na proslulou běžeckou trať Jizerskou magistrálu, která vede na Novou Louk, Kristiánov, Knajpu a Smědavu. Ski areál Jizerky, který propojuje lyžařská střediska Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák, se může pochlubit sedmnácti kilometry sjezdovek i jednou lanovou dráhou. V místních lyžařských centrech najdete také půjčovnu lyží a lyžařské školy. Hotely v Jizerských horách jsou využívány k ubytování také těmi, kteří si nedovedou představit dovolenou nebo prodloužené víkendy bez wellness pobytů. Požadavky i těch nejnáročnějším návštěvníkům splní aquapark – centrum Babylon, který je vybaven čtyřmi tobogány, romantickými jeskyněmi, relaxační vanou, saunou i divokou řekou. S rodinou můžete v Liberci mimo jiné navštívit také IQpark Liberec. Jizerské hory hotely se tak stávají nejen ideálním místem pro rodinnou dovolenou, ale také pro odpočinkové pobyty všech generací.

Hotely Jizerské last minute

Jizerské hory hotely se mohou pochlubit také útulně zařízenými pokoji, jejichž součástí je samozřejmě vlastní sociální zařízení, barevná televize i připojení k internetu. Mnohé jizerské hotely disponují také vlastní restaurací, které nabízí, jak domácí, tak zahraniční kuchyni. Hotely v Jizerských horách last minute disponují ve většině případů také úschovnou kol a lyží. Last minute Jizerské hory hotely a jejich nabídka Vás zaujme na tolik, že se budete rádi do Jizerských hor vracet!

Hotely v Jizerských horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jizerských horách ubytování nebo v okolí Jizerských hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jizerské hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist