Penziony Jizerské hory | Kamsi.cz

Penziony Jizerské hory

Penziony Jizerské hory představují ideální příležitost k trávení relaxačních pobytů, rodinných dovolených, romantických prodloužených víkendů i k pořádání škol v přírodě a firemních akcí. Mnohé základní a střední školy si vybírají Jizerské hory k uskutečnění lyžařských výcviků. K těmto účelům slouží zimní lyžařská střediska Bedřichov, Severák a Tanvaldský Špičák. Tyto tři lyžařská centra vytváří ski arénu Jizerky, která disponuje osmnácti kilometry sjezdovek, jedna dvaceti vleky a jednou lanovou dráhou. Ve ski aréně Jizerky najdete také tři pohyblivé koberce. Ve ski aréně Jizerky dostanou příležitost naučit se lyžovat také naprostí začátečníci. Na své si zejména v Bedřichově, kudy prochází slavná Jizerská magistrála, přijdou také milovníci běžkování. Jizerské hory a penziony v Jizerských horách však nenabízí jedinečné možnosti pouze pro zimní radovánky, ale jsou hojně vyhledávány také milovníky horské turistiky a cykloturistiky. Jizerské hory penziony lákají totiž také k turistickým túrám, vyjížďce na kole i k návštěvě mnoha zajímavých kulturních a historických míst.

Penziony v Jizerských horách

Penziony v Jizerských horách se tak stávají vynikajícím výchozím bodem pro řadu atraktivních výletů. Jizerské hory jsou protkány mnoha zajímavými rozhlednami, které jsou v zimním období dostupné na běžkách, v létě pak na kole nebo pěšky. Nezapomenutelným zážitkem je zejména výhled z rozhledny Černá studnice. Tato vyhlídková věž je vysoká 26 metrů a na její vrchol vede 91 schodů. Také na Tanvaldském Špičáku najdete rozhlednu, která je dostupná v letních měsících lanovou dráhou. Penziony Jizerské horypřímo vybízí k procházkám okolo Hejnického hřebene Jizerských hor. Krásné zážitky nabízí také stezka po stopách jizerskohorských sklářů nebo výšlap na Holubník. Jizerské hory penziony zvou také k řadě adrenalinovým a sportovním zážitků. V lanovém parku Artur se zabaví nejen děti, ale také dospělí. Cross Golf Severák je vybaven devíti jamkami přímo na sjezdovkách ski areálu a nabízí tak jedinečnou příležitost k zahrání si golfu na netradičním povrchu. V Liberci najdete aquapark, ve kterém můžete také příjemně relaxovat.

Penziony Jizerské hory last minute

Jizerské hory penziony si lidé vybírají nejen kvůli bohatým možnostem pro trávení volného času, ale také díky špičkové pohostinnosti místních ubytovacích zařízení. Většina pokojů v jizerských penzionech disponuje vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Před penzionem najdete prostor k parkováním. Hotely v Jizerských horách last minute Vás potěší také vynikající gastronomií a možností úschovy kol a lyží. Jizerské hory a v neposlední řadě last minute Jizerské hory penziony Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice v sobě skrývá kouzlo, které je potřeba po kouskách poznávat!

Penziony v Jizerských horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jizerských horách ubytování nebo v okolí Jizerských hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jizerské hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist