Apartmány Jizerské hory | Kamsi.cz

Apartmány Jizerské hory

Jizerské hory jsou nejsevernějším českým a podobně jako Krkonoše patří k nejoblíbenějším českým horským letoviskům. Není proto divu, že právě apartmány Jizerské hory se těší velké návštěvnosti, jak tuzemských, tak zahraničních hostů. Jizerské hory jsou skvělou volbou zejména pro ty, kteří rádi tráví dovolenou v krásné přírodě. Na své si zde přijdou, jak milovníci horské turistiky a cykloturistiky, tak lyžování. K nejoblíbenějším lyžařským areálům v Jizerských horách patří ski areál Tanvaldský Špičák, Bedřichov i Severák. U běžkařů je velmi oblíbená tak zvaná Tour de Jizerky. Apartmány v Jizerských horách Vás nasměrují také do ski areálu Rejdice v Jizerských horách. Ski areál Rejdice v Jizerských horách lákají díky skvěle upraveným běžeckým tratím i sjezdovkám. V případě nedostatku sněhu se sjezdovky zasněžují. Lyžařský areál je vhodný, jak pro začátečníky, tak pokročilé. Na své si zde přijdou také snowboardisti, pro které je připraveno 15 překážek, skoky a raily a v neposlední řadě upravená U-rampa. Jizerské hory apartmány jsou tak skvělou volbou pro zimní dovolenou, sportovní prodloužené víkendy i trávení oslav příchodu nového roku.

Apartmány v Jizerských horách

Apartmány v Jizerských horách lákají turisty také kvůli rozmanitým možnostem od jara do podzimu. Zejména Jizerská magistrála je skvělou volbou pro pěší a cyklisty. Hezké okamžiky pro Vás připraví také stezka vedoucí k Bedřichovské přehradě. Tato stezka vede z Bedřichova na Novou Louku a k přehradě na Černé Nise. Z Liberce se můžete vydat také k dřevěné rozhledně na Císařském kameni. Apartmány Jizerské hory Vás zlákají také k turistické trase vedoucí k vodopádům na Černé Desné. Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv turistickou stezku, vždy se můžete těšit na historicky zajímavá místa, sklářské osady i vodní nádrže. Jizerské hory apartmány Vás dovedou k nejkrásnějším cyklostezkám v České republice. Cyklisté by si určitě neměli nechat ujít bike park Horní Domky v Rokytnici nad Jizerou nebo bike park Ještěd v Liberci či singltrek pod Smrkem.

Apartmány Jizerské hory last minute

Jizerské hory apartmány Vás potěší také pohodlným ubytováním a komfortním zařízením. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé apartmány v Jizerských horách last minute disponují také společenskou místností, prostory pro úschovu sportovního vybavení a parkovacím prostorem před ubytováním. Last minute Jizerské hory apartmány se Vám podaří najít i tak zvaně na poslední chvíli z pohodlí domova díky internetovému portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Jizerských horách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jizerských horách ubytování nebo v okolí Jizerských hor jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jizerské hory preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 707
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist