Ubytování v soukromí jižní Čechy | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí jižní Čechy

Ubytování v soukromí jižní Čechy nabízí ideální příležitost k dovolené i prodlouženému víkendu v kouzelném prostředí jižních Čech. Jihočeský kraj je proslulý pohádkovými hrady a zámky, jejichž interiéry i exteriéry se objevily v nejedné české i zahraniční pohádce či filmu. K nejnavštěvovanějším pamětihodnostem v jižních Čechách bezpochyby patří zámek Hluboká nad Vltavou, Český Krumlov, Červená Lhota, lidová architektura selského baroka v Holašovicích i zřícenina Dívčí Kámen. Jižní Čechy se mohou pochlubit také pěknou přírodou, která vyzývá k turistice i cykloturistice. Krásné výhledy do okolí jižních Čech si můžete vychutnat například z rozhledny na vrcholu Libín, Kleť nebo z Poledníku. Ubytování v soukromí v jižních Čechách můžete vyhledat také v případě zájmu o návštěvu slatinných lázní v Třeboni. Velmi oblíbené jsou také lázně v Bechyni. Jižní Čechy ubytování v soukromí si zamilují také milovníci technických památek, neboť zdejší kraj je těmito památkami doslova protkán. Navštívit tak můžete například vodní nádrž a elektrárnu Lipno, projet se na kole kolem Schwanzenberského plavebního kanálu nebo se nechat zlákat exkurzí v elektrárně královského města Písku, která vznikla na doporučení vynálezce Františka Křižíka.

Ubytování v soukromí v jižních Čechách

Ubytování v soukromí v jižních Čechách si oblíbíte také pro jejich komfortní ubytovací služby. Těšit se můžete na pokoje, které nabízí hostům naprosté pohodlí. Součástí ubytování v soukromí jižní Čechy je kromě sociálního zařízení také připojení k internetu a televize. K vaření můžete využít kuchyňku s jídelním koutem. Do úschovny pak můžete uložit Vaše sportovní vybavení nebo kočárek. Jižní Čechy ubytování v soukromí jsou hojně vyhledávány, jak rodinami, tak zamilovanými páry, velkými skupinami i jednotlivci, kteří by rádi v jižních Čechách prožili prodloužený víkend nebo dovolenou.

Ubytování v soukromí jižní Čechy last minute

Ubytování v soukromí jižní Čechy last minute lákají také rodiny s malými dětmi. Prodloužený víkend či dovolenou s Vašimi ratolestmi si můžete zpestřit například návštěvou zoologické zahrady Ohrada v Hluboké nad Vltavou, Muzea čokolády a marcipánu v Táboře nebo Akvária Český Krumlov. Trochu adrenalinu zažijete například na Bobové dráže Lipno nad Vltavou nebo Funspotlipno Adventure golf v Lipně nad Vltavou. Ubytování v soukromí v jižních Čechách Vás umožní načerpat novou energii a přitom prožít dny plné pohody. Ubytování v soukromí v jižních Čechách můžete během krátké chvíle najít pomocí internetového portálu Kamsi.cz.

Ubytování v soukromí v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jižních Čechách ubytování nebo v okolí Jižních Čech jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jižní Čechy preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist