Hotely jižní Čechy | Kamsi.cz

Hotely jižní Čechy

Hotely jižní Čechy nabízí jedinečnou příležitost k prožití rodinné dovolené, prodloužených víkendů i jednodenních výletů. Do jižních Čech velmi rády zavítají také školy v přírodě nebo firmy, aby zde uspořádaly konference nebo teambuildingy. Hotely v jižních Čechách si oblíbí zejména milovníci turistiky, cykloturistiky i návštěvníci historických památek. Jižní Čechy se totiž mohou pochlubit takovými pamětihodnostmi, jako je Třeboň, Český Krumlov, České Budějovice, Hluboká nad Vltavou a Jindřichův Hradec. Kromě pohádkových zámků a hradů v jižních Čechách najdete také pěknou přírodu, slatinné lázně, rozhledny, pivovary i tajuplné podzemí. Jižní Čechy hotely nabízí také skvělou příležitost k návštěvě zoologické zahrady v Hluboké nad Vltavou.

Hotely v jižních Čechách

Hotely v jižních Čechách jsou hojně vyhledávány také pro možnost splouvání řek nebo exkurze technických památek. Takovou příležitost nabízí například jaderná elektrárna Temelín, pivovar Budvar, úzkokolejná železnice z Jindřichova Hradce do Nové Bystřice i grafitový důl v Českém Krumlově. Potrpíte-li si na lidovou architekturu, pak Vás rády hotely jižní Čechy zavedou do Holašovic, které jsou proslulé stavbami ve stylu selského baroka. Náves Holašovice byla zapsána mezi památky UNESCO. Jižní Čechy hotely si oblíbíte také pro jejich komfortní zařízení. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Místní hotely se mohou pochlubit také pestrými wellness službami a rozmanitou gastronomickou nabídkou. Kdo zavítá do jižních Čech, určitě by si neměl nechat ujít rybí delikatesy, zvěřinu upravenou na zámecký i lidový způsob, šťouchané brambory s kysaným zelím, kulajdu nebo sladké lívance s rozvařenými borůvkami.

Hotely jižní Čechy last minute

Hotely jižní Čechy last minute můžete k ubytování využít také v zimním období. Zimní radovánky si do sytosti užijete v zasněžených šumavských lesích i v prostředí Novohradských hor. Vodní nádrž Lipno se v zimě přemění v jedno velké kluziště, na kterém si můžete zabruslit i se prohnat na běžkách. Skiareál Lipno nabízí také jedinečné možnosti pro sjezdové lyžování nebo snowboarding. Některé hotely v jižních Čechách se nachází také v bezprostřední blízkosti lyžařského areálu Zadov nebo Kubova Huť. Hotely v jižních Čechách last minute Vás rády uvítají v jakémkoliv ročním období. K pohodlnějšímu vyhledávání Vám poslouží internetový portál Kamsi.cz.

Hotely v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jižních Čechách ubytování nebo v okolí Jižních Čech jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jižní Čechy preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist