Apartmány jižní Čechy | Kamsi.cz

Apartmány jižní Čechy

Apartmány jižní Čechy představují ideální příležitost pro prožití rodinné dovolené, romantického prodlouženého víkendu i školního výletu. Do jižních Čech rádi zavítají všechny věkové kategorie. Jižní Čechy představují ráj, jak pro turisty, tak cykloturistiky. Na kole tak můžete objet vodní nádrž Lipno, vydat se z Českých Budějovic na Hlubokou nad Vltavou i se projet podél Schwarzenberského plavebního kanálu. Apartmány v jižních Čechách jsou skvělým výchozím místem pro návštěvu jihočeských pohádkových hradů a zámků, pobyt v přírodě i zavítání do slatinných lázní v Třeboni. V jižních Čechách si na své přijdou při návštěvě Temelína, přehradní hráze a elektrárny Lipno nebo elektrárny královského města Písek také milovníci techniky. Město Písek díky elektrotechnikovi a vynálezci Františku Křižíkovi stalo jedním z prvních měst v Čechách, kde bylo využito elektrického osvětlení pomocí obloukových lamp. Lampy byly tehdy poháněny dynamem na parní pohon. V roce 1888 byla v místech Podskalského mlýna vybudována úplně nová vodní elektrárna, která je dnes nejstarším zařízením tohoto druhu u nás. K výrobě proudu zpočátku sloužilo vodní kolo poháněné dynamem. V roce 1901 bylo toto řešení nahrazeno dvěma Francisovými turbínami. Dnes je budova elektrárny využívána jako muzeum vodních motorů a osvětlení. Jižní Čechy apartmány Vás zlákají také k návštěvě Českého Krumlova, který se může pochlubit zámkem, zámeckým barokním divadlem s otáčivým hledištěm, krásnou zámeckou zahradou, zámeckým pivovarem, fotoateliérem Josefa Seidela i grafitovým dolem.

Apartmány v jižních Čechách

Apartmány v jižních Čechách Vám umožní poznat jižní Čechy jako ráj rybníkářů. Rybníkářství má v jižních Čechách dlouholetou tradici díky rožmberskému regentovi a rybníkáři Jakubu Krčínovi z Jelčan. Na Třeboňsku díky úpravám močálovité krajiny vznikla rozsáhlá rybniční soustava. Pokud přijedete na Třeboňsko na kole, můžete se projet stezkou Cesta kolem Světa, která Vás provede okolím rybníka Svět a umožní tak podívat se k dalším deseti největším rybníkům v jižních Čechách. Jakuba Krčína připomíná také socha na hrázi a Dům přírody Třeboňska s expozicí Krajina a lidé v přízemí a suterénu třeboňského renesančního zámku. Apartmány jižní Čechy jsou také skvělou příležitostí pro ochutnání pochoutek z třeboňských kaprů. Místní obyvatelé Vám doporučí ke stravování zejména rybí restauraci Šupina a Šupinka. Jižní Čechy apartmány je také rájem turistů, kteří si jen málokdy nechají ujít procházku na nejvyšší vrchol Šumavy Plechý. Zavítat můžete také na Čertovu stěnu, Kleť, Javorník na Šumavu s Klostermannovou rozhlednou nebo Libín.

Apartmány jižní Čechy last minute

Apartmány v jižních Čechách last minute Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. K ubytování si můžete vybrat apartmány nacházející se v centru jihočeských měst i v klidné přírodě. Jižní Čechy apartmány nabízí ubytování v útulných pokojích. Apartmány disponují vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Součástí apartmánů je také obvykle kuchyňský kout s jídelnou. Ke stravování můžete využít také některou z místních restaurací a pochutnat si tak na místních specialitách. Apartmány jižní Čechy last minute poskytují také úschovnu kol a ostatního sportovního vybavení. K relaxaci poslouží wellness a lázeňské služby. Jižní Čechy jsou skvělou volbou pro odpočinek v jakémkoliv ročním období, proto neváhejte a vydejte se do tohoto malebného kraje!

Apartmány v Jižních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jižních Čechách ubytování nebo v okolí Jižních Čech jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jižní Čechy preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 721
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist