Penziony Beskydy | Kamsi.cz

Penziony Beskydy

Beskydy lákají díky své kouzelné přírodě každoročně stovky turistů k návštěvě. Beskydy nabízí celoročně výhledy na romantická panoramata hor. Není proto divu, že penziony Beskydy patří k velmi vyhledávaným typům ubytování. Moravské Beskydy jsou turisticky i rekreačně velmi oblíbenou lokalitou, jak pro letní, tak zimní dovolenou. V létě Beskydy lákají především milovníky horské turistiky. Vydat se zde totiž můžete kterýmkoliv směrem a nikdy Vás nemine zajímavý cíl. Penziony v Beskydech přímo vybízí ke zdolání nejvyšší hory Beskyd, kterou je Lysá hora. Malebnou krajinou budete procházet také na Pustevnách, ze kterých vede velmi atraktivní turistická stezka až na vrchol Radhoště. Cestou minete sochu pohanského boha Radegasta a na Radhošti se nachází sousoší významným slovanským věrozvěstů i s kaplí. V zimním období pak Pustevny jsou ideálním místem, jak pro sjezdové lyžování, tak pro běžkování. Beskydy penziony a ubytování v nich je také jedinečnou příležitostí k návštěvě Rožnova pod Radhoštěm, kde najdete skanzen Valašské muzeum v přírodě. V sezóně se zde můžete seznámit s místními řemesly i ochutnat tradiční pokrmy.

Penziony v Beskydech

Penziony v Beskydech se mohou pochlubit také kvalitními ubytovacími službami. Většina penzionů v Beskydech je vybavena vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Před penziony najdete prostor k parkování. Lidé žijící v Beskydech jsou proslulí tím, že se velmi rádi baví, proto při troše štěstí během Vašeho ubytování se můžete těšit na poslech cimbálové hudby. Místní folklor je opravdu krásným zvykem, který se Vám vryje do paměti stejně jako všechno ostatní, co v Beskydech zažijete. Vzhledem k tomu, že Beskydy patří k velmi oblíbeným destinacím rodin s dětmi, snaží se penziony Beskydy vyjít vstříc i tomuto požadavku a nabízí dětem možnost hraní si v dětském koutku. V Beskydech najdete také velmi bohaté možnosti k odpočinku ve wellness. Penziony Beskydy můžete využít také k návštěvě lázní ve Štramberku, Čeladné nebo Komorní Lhotce.

Penziony Beskydy last minute

Ať už se rozhodnete pro návštěvu Beskyd v jakémkoliv ročním období, vždy budete odjíždět nabití novou energií a málokdy se nebudete chtít vrátit zpátky. Beskydy penziony se těší velké oblibě také v případě pořádání školních výletů, škol nebo školek v přírodě, lyžařských výcviků. Zimní radovánky si můžete kromě Pusteven užít také například ve ski areálu Bílá nebo ve ski parku Gruň – Staré Hamry. Mnohé místní sjezdovky nabízí kromě lanovek také večerní lyžování. Penziony v Beskydech last minute najdete vcelku pohodlně také tak zvaně na poslední chvíli, k rychlému a pohodlnému hledání Vám poslouží internetový portál Kamsi.cz. Last minute Beskydy penziony i okolní příroda Vás přesvědčí o tom, že dovolená v Beskydech má své kouzlo, kterému lze jen stěží odolat.

Penziony v Beskydech a Valašsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Beskydech a Valašsku ubytování nebo v okolí Beskyd a Valašska jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Beskydy a Valašsko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist