Hotely Beskydy | Kamsi.cz

Hotely Beskydy

Beskydy patří k nejkouzelnějším místům České republiky. Každoročně sem zavítají stovky turistů, aby se pokochali místní nádhernou přírodou a zároveň aby si zde odpočinuli od všech pracovních, studijních i soukromých starostí. Hotely Beskydy patří k nejvíce vyhledávaným možnostem ubytování, jak v letním, tak zimním období. Beskydy si vybírají k dovoleným nejen rodiny s dětmi, ale také senioři a mladí lidé. Hotely v Beskydech představují také ideální místo pro pořádání škol v přírodě a lyžařských výcviků. Málokde najdete tak vřelé přivítání jako právě v Beskydech. Místní lidé jsou patřičně pyšní na svůj kraj a jsou rádi, když si krás zdejší přírody všimnou také ostatní. Z horského střediska Pustevny se od jara do zimy můžete kochat okolními vrcholky hor. Kdo se vydá na Pustevny, určitě by si neměl nechat ujít vycházku až k sousoší a kapli známých slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Cestou z Pusteven na Radhošť potkáte sochu pohanského boha Radegasta z roku 1931. Beskydy hotely zvou k lyžování také na Pustevnách, kde najdete jedenáct vleků. Na své si zde přijdou, jak milovníci běžkování, tak sjezdového lyžování. Také oblast Čeladná, Bílá a Morávka zvou k lyžování s neopakovatelnými výhledy na nejvyšší horu Beskyd Lysou horu a okolní beskydské vrchy.

Hotely v Beskydech

Hotely v Beskydech vybízí také k nespočtu výletů. Vyšlápnout si můžete na Lysou horu, která Vám dá zakusit pocitu, že Vám Beskydy leží přímo u nohou. Hezký výlet také pro rodiny s kočárky nabízí vrchol Velký Javorník, kde stojí stejnojmenná rozhledna. Tato dřevostavba navazuje na typickou místní Frenštátsko- Rožnovskou architekturu. Z vrcholu rozhledny se Vám jako na dlani objeví výhledy nejen na Lysou horu, ale také na Ondřejník, Poodří, Štramberk, Veřovické vrchy a za příznivého počasí na Malou a Velkou Fatru s Tatry. Na severozápadě uvidíte Jeseníky s Pradědem. Hotely Beskydy Vám umožní navštívit také rodiště slavného slezského hudebního skladatele Leoše Janáčka – Hukvaldy. V tomto malebném městečku najdete také kdysi nejrozsáhlejší moravský hrad. Pánové při příležitosti návštěvy Beskyd jistě neopomenou navštívit technické muzeum v Kopřivnici. Beskydy hotely, okolní příroda i Valašské muzeum v přírodě Vás naprosto učarují tak moc, že se budete rádi do tohoto malebného kraje vracet.

Hotely Beskydy last minute

Beskydy hotely si zamilujete také díky komfortně zařízeným pokojům, v nichž se budete cítit jako doma. Samozřejmostí je dnes již vlastní sociální zařízení, barevná televize i připojení k internetu. Pokud si rádi potrpíte na gastronomické zážitky, pak vězte, že právě Beskydy jsou rájem pro labužníky. Hotely v Beskydech last minute mohou být patřičně hrdé na útulné restaurace, které mají často vzhled typické valašské koliby. V jídelních lístcích najdete takové pochoutky jako například halušky s brynzou a slaninou, valašský kontrabáš nebo zelňačku s domácím uzeným. Last minute Beskydy hotely Vás přesvědčí o tom, že Beskydy jsou jednou z nejkrásnějších lokalit českého pohoří.

Hotely v Beskydech a Valašsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Beskydech a Valašsku ubytování nebo v okolí Beskyd a Valašska jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Beskydy a Valašsko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist