Apartmány Beskydy | Kamsi.cz

Apartmány Beskydy

Rádi byste strávili pár dní v přírodě a rádi byste si vychutnali přítomnost v horské lidové architektuře? Apartmány Beskydy Vám mohou splnit obě tyto Vaše požadavky. Beskydy se totiž mohou pochlubit romantickou přírodou, bohatými kulturními akcemi i rozmanitými možnostmi ke sportování. Na své si zde přijdou také milovníci české historie, neboť zejména Valašské muzeum v přírodě v Rožnově pod Radhoštěm Vás provedou místními zvyky. Dřevěné městečko, Valašská dědina i Mlýnská dolina Vám názorně ukážou, jak lidé v minulých stoletích v tomto kraji žili. Apartmány v Beskydech lákají také k návštěvě Pusteven, ze kterých se můžete vydat k soše bájného boha Radegasta a na vrchol Radhošť. Pustevny jsou samozřejmě také velmi oblíbeným horským letoviskem pro milovníky sjezdového lyžování i běžkování. Z Pusteven si můžete vychutnat romantické pohledy na ostatní beskydské vrcholy. Beskydy apartmány zvou návštěvníky Valašska také ke zdolání nejvyššího vrcholu Beskyd, kterým je Lysá hora. Jen málokdo si nechá ujít v Beskydech návštěvu půvabného Štramberka, kterému bývá přezdíváno také Valašský Betlém, nebo rodiště významného hudebního skladatele Leoše Janáčka.

Apartmány v Beskydech

Apartmány v Beskydech jsou tedy jedinečnou příležitostí pro dovolenou, jak v zimním, tak letním období. Beskydy jsou ideální volbou také pro prožití prodloužených víkendů, oslav konce kalendářního roku, velikonočních svátků i podzimních víkendů. Apartmány Beskydy jsou oblíbené také u škol, které se rozhodnout v Beskydech uspořádat školní výlety, lyžařské výcviky i exkurze. K zajímavým typům na výlet v Beskydech patří hrad Starý Jičín, rozhledna Velký Javorník i regionální muzeum Kopřivnice, které se může pyšnit čtyřmi stálými expozicemi a to Technickým muzeem Tatra, Lašským muzeem, Muzeem Fojtství i Expozicí Emila a Dany Zátopkových. Beskydy apartmány Vás zláká také k výletu za klobouky do Nového Jičína.

Apartmány Beskydy last minute

Beskydy apartmány Vás potěší také pohodlným ubytováním a kvalitními ubytovacími službami. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Last minute Beskydy ubytování v soukromí disponují také úschovou pro sportovní vybavení, kuchyňským koutem se základním kuchyňským náčiním a elektrospotřebiči i parkováním před ubytováním. Apartmány v Beskydech last minute se Vám podaří z pohodlí domova vyhledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz.

Apartmány v Beskydech a Valašsku vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Beskydech a Valašsku ubytování nebo v okolí Beskyd a Valašska jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Beskydy a Valašsko preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 728
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist