Hotely Vysočina | Kamsi.cz

Hotely Vysočina

Vysočina díky své tajemné přírodě patří k jedněm z nejkrásnějších krajů České republiky. Vysočina se rozprostírá ve středu České republiky a může se pochlubit velmi zachovalou přírodou, která se v poslední době těší také velké oblibě turistů. Hotely Vysočina nabízí ideální možnost k ubytování a k pobytu na čerstvém vzduchu v chráněných oblastech Žďárské vrchy a Železné hory. Na své si na Vysočině tedy přijdou především milovníci turistiky a cyklistiky. Vysočina však není v žádném případě ochuzena ani o kulturní a historické památky. Hotely na Vysočině tak mohou být skvělým výchozím bodem k návštěvě historického centra a zámku Telč, poutního kostela svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře ve Žďáru nad Sázavou nebo židovské čtvrti a židovského hřbitova v Třebíči, kde si Vaši pozornost bezpochyby zaslouží také bazilika svatého Prokopa v Třebíči. Vysočina hotely zvou také k procházkám po naučných stezkách. Jako v pohádce se budete cítit zejména během procházky údolím Doubravy nebo mezi skálami Milovského polesí. Vydáte-li se směrem k obci Milovy ze Svratky, můžete dojít procházkou až ke Čtyřem palicím, Devíti skalám nebo k Malinské skále.

Hotely na Vysočině

Hotely na Vysočině jsou velmi vyhledávány také v zimě, neboť místní podmínky umožňují milovníkům zimních sportům bohaté vyžití. Na Žďársku, Havlíčkobrodsku, Třebíčsku i Pelhřimovsku najdete, jak lyžařské vleky a svahy, tak dostatečný prostor pro běžkování. Velmi dobře upravované běžkařské trasy najdete především na Novoměstsku. V případě nedostatku sněhu si můžete zaběžkovat na uměle zasněžených tratích v areálu Sportovního klubu Nové Město na Moravě. Místní Vysočina aréna proslula mimo jiné pořádáním závodů světového poháru biatlonu i mistrovství světa v tomto sportu v roce 2013. Hotely Vysočina lákají také milovníky jízdy na horských kolech. K oblíbeným regionálním stezkám patří cyklotrasa Po stopách Santiniho, která vede z Vojnova Měštce přes Žďár nad Sázavou, Obyčtov, Ostrov nad Oslavou, Horní Bobrovou a Zvoli do Bystřice nad Pernštejnem. Cetou tak můžete obdivovat skvosty Santiniho architektury, kterými je nejen kostel svatého Jana Nepomuckého na Zelené hoře, ale také románský kostel svatého Petra a Pavla v Horní Bobrové nebo kostel Navštívení Panny Marie v Obyčtově. Vysočina hotely zvou rovněž k projížďce po regionální cyklotrase vedoucí z Jeseníku do Znojma. Na Vysočině tato cyklotrasa protíná obce Kadov, Jimramov i Nové Město na Moravě.

Hotely Vysočina last minute

Vysočina hotely jsou hojně vyhledávány nejen k dovoleným a prodlouženým víkendům, ale také pro pořádání škol v přírodě, táborů a firemních akcí. Místní hotely na Vysočině last minute stejně jako mnohá ostatní ubytovací zařízení disponují komfortně zařízenými pokoji s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Těšit se můžete také na vynikající domácí kuchyni. Některé last minute Vysočina hotely jsou připraveny také na rodiny s dětmi a nabízí tak možnost vyžití pro děti v dětských koutcích. Vysočina patří k místům, které si rozhodně zaslouží Vaši pozornost v jakémkoliv ročním období.

Hotely v Vysočině vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Vysočině ubytování nebo v okolí Vysočinu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vysočina preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 722
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist