Ubytování v soukromí Vysočina | Kamsi.cz

Ubytování v soukromí Vysočina

Rádi byste strávili pár dní v přírodě, avšak nechce se Vám cestovat dlouhé hodiny do českých nebo zahraničních hor? Pak Vás určitě nadchne možnost ubytování v soukromí Vysočina. Kraj Vysočina je věrnou ukázkou idylického obrazu venkova. Místní krajinu lemují hluboké lesy i rozlehlé louky a vesnice nacházející se ve vyšších nadmořských výškách nabízí pohádkové výhledy do okolní krajiny. Kdo by se však domníval, že Vysočina se může pochlubit pouze neodolatelnou přírodou, byl by na omylu. Vysočina se totiž může pochlubit rovněž velkých množstvím historických měst, kostelů, muzeí, technických památek a v neposlední řadě tří míst zapsaných do seznamu UNESCO. Ubytování v soukromí na Vysočině se tak stává poslední roky velmi oblíbenou destinací pro prožití prodloužených víkendů, škol v přírodě i firemních akcí. Vysočina ubytování v soukromí Vás nezklamou v žádném ročním období. V zimě se zde můžete prohánět na běžkách, v létě naopak na řadu přichází turistika a cykloturistika.

Ubytování v soukromí na Vysočině

Ubytování v soukromí na Vysočině disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízením, vlastním kuchyňským koutem, připojením k internetu i barevnou televizí. Kuchyňské kouty jsou vybaveny ve většině případů základním kuchyňským náčiním, ledničkou, mikrovlnou troubou, elektrickým vařičem i rychlovarnou konvicí. Některé ubytování v soukromí Vysočina nabízí možnost pro děti hrát si v dětském koutku nebo na dětském hřišti. V takovém případě pískoviště, houpačky, skluzavky či průlezky nepředstavují žádnou výjimečnost. Vysočina ubytování v soukromí se mohou pochlubit poklidným a čistým prostředím i jedinečnými příležitostmi pro pobyt v přírodě.

Ubytování v soukromí Vysočina last minute

Vysočina ubytování v soukromí jsou dobrým výchozím místem pro poznávání CHKO Žďárské vrchy, kterým se přezdívá zelené srdce Česka, nebo pro procházku údolím Doubravy u Chotěboře. Vaši pozornost si zaslouží také rozhledna Babylon na Zeleném kopci nedaleko Kramolína, Japonská zahrada ve Sněžném nebo naučná stezka k pramenům Počátek a okolí. Ubytování v soukromí na Vysočině last minute Vám dopřejí také trochu adrenalinu při návštěvě singltreků v Novém Městě na Moravě. Toto město je také vyhledávaným výjezdním bodem pro běžkaře. Last minute Vysočina ubytování v soukromí Vás přesvědčí o tom, že dovolená na Vysočině Vás rozhodně nezklame!

Ubytování v soukromí v Vysočině vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Vysočině ubytování nebo v okolí Vysočinu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vysočina preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 722
okres_id:
typ_ubytovani_id: 886
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist