Levné ubytování Dolní Morava | Kamsi.cz

Levné ubytování Dolní Morava

Levné ubytování Dolní Morava představuje ideální příležitost pro prožití zimní dovolené. Ski areál Dolní Morava se rozprostírá nedaleko vrcholu Kralický Sněžník a místní sjezdové tratě nadchnou i ty nejnáročnější lyžaře. Lyžařský areál disponuje dvěma čtyřsedačkovými lanovkami, kotvou, dětským ski park, bobovkou i prostorem pro sáňkování. Levné ubytování v Dolní Moravě je také správnou volbou pro aktivní dovolenou milovníků běžkování. Dolní Morava je totiž protkána také sítí běžkařských tratí. Z parkoviště Na Konečné vede čtrnácti kilometrový běžkařský okruh přes Tvarožné díry, Pod Strašidli a z Mokré cesty zpět na parkoviště Na Konečné. Další možností je napojení se na Jesenickou lyžařskou magistrálu, která umožňuje běžkování asi po padesáti kilometrech upravovaných stop. Dolní Morava levné ubytování nabízí tak nejen příležitost pro rodinnou dovolenou, ale také pro školní lyžařské výcviky a různá sportovní soustředění.

Levné ubytování v Dolní Moravě

Bylo by však velkou chybou vydat se do Dolní Moravy pouze v období zimy. Levné ubytování v Dolní Moravě je skvělým výchozím bodem pro horskou turistiku, cykloturistiku i vodáctví. Turistické trasy jsou obklopeny krásnými výhledy na ostatní vrcholy Jeseníků. Velkým lákadlem je zejména vrchol Kralický Sněžník. Na tento vrchol se můžete vydat rovnou z Dolní Moravy a navštívit po cestě chatu Slaměnku, ke které vede také lanovka. Na vrcholu Kralický Sněžník se drží sněhová pokrývka až osm měsíců v roce, při troše štěstí zde ještě v létě objevíte zbytky zimního sněhu. Na vrcholu na Vás čeká socha slona. Levné ubytování Dolní Morava Vás zláká také k prohlídce Kralické pevnostní oblasti. Pevnostní pásmo mezi kótou Maliník a Zemskou bránou tvořilo před druhou světovou válkou jeden z nejsilnějších opevněných úseků hranic Československa. Milovníci české historie a vojenství by určitě neměli vynechat návštěvu zdejších muzeí a památníků. Dolní Morava levné ubytování je také skvělým výchozím bodem pro návštěvu vodní elektrárny Dlouhé Stráně a Termálních lázní Velké Losiny.

Levné ubytování Dolní Morava last minute

Levné ubytování Dolní Morava last minute se stává v poslední době nejen oblíbeným letoviskem pro rodinnou dovolenou, ale také pro prodloužené víkendy, školní výlety, lyžařské výcviky a jiné příležitosti. Levné ubytování Dolní Morava Vám pomůže najít z pohodlí domova internetový portál Kamsi.cz. Ubytovat se můžete v některém z hotelů, penzionů i apartmánů v Dolní Moravě. Pokoje jsou obvykle komfortně vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Ke stravování můžete využít některou z místních restaurací. Levné ubytování v Dolní Moravě last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená v Jeseníkách si bezpochyby zaslouží Vaši pozornost.

Levné ubytování v Jeseníkách, které se nachází v různých obcích

Vyberte si v Dolní Morava ubytování nebo v okolí Dolní Morava jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Dolní Morava preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

dolni-morava

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id:
typ_ubytovani_id:
druh_zazitku_id: 986
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist