Hotely Jeseníky | Kamsi.cz

Hotely Jeseníky

Patříte k milovníkům českých hor a vůbec nejraději trávíte volný čas na Moravě? Pak Vás určitě zaujme možnost dozvědět se, kde se můžete pohodlně ubytovat v Jeseníkách. Hotely Jeseníky lákají každoročně české i zahraniční turisty k letní i zimní dovolené. Jeseníky platí za horský ráj s mnoha přírodními, historickými i technickými perlami. V létě v Jeseníkách využijete zejména stovky kvalitně značených tras, které jsou vhodné, jak pro pěší turistiku, tak pro milovníky cykloturistiky. Hotely v Jeseníkách nedají spát ani těm, kteří si nedovedou představit svou dovolenou bez lázeňských procedur. To je jen několik důvodů, proč se čeští i zahraniční turisté vydávají na návštěvu lázní Velké Losiny. Památky a kulturní akce jsou také důvodem, proč se lidé rozhodují pro Jeseníky hotely.

Hotely v Jeseníkách

Hotely v Jeseníkách můžete využít také u příležitosti zimní dovolené, lyžařských výcviků nebo zimních lyžařských soustředění. Jeseníky si zamilují na první pohled totiž milovníci sjezdového lyžování, běžkování a snowboardingu. K zimním sportům si v Jeseníkách můžete vybrat ski areál Červenohorské sedlo v Bělé pod Pradědem, lyžařský areál Kouty nad Desnou nebo ski areál Malá Morávka. V mnohých jesenických lyžařských střediscích najdete tratě všech stupňů obtížností. K nejprudším černým sjezdovkám v České republice patří lyžařské středisko Dolní Morava. Nachází se zde také dvě široké tratě vhodné pro začátečníky a děti. Hotely Jeseníky Vás nadchnou zejména svou pohostinností a komfortně zařízenými pokoji. Dnes je již samozřejmostí, že se na pokojích nachází vlastní sociální zařízení, barevná televize i připojení k internetu. V zimním období najdete v mnohých hotelech také úschovnu na lyže. Těšit se můžete také na místní lahodnou kuchyni. Jeseníky hotely jsou často vybaveny také dětskými koutky nebo nabízí bohaté relaxační příležitosti, jako je wellnes, sauna či fitness.

Hotely Jeseníky last minute

V letním období Jeseníky hotely lákají k návštěvě zámku Jánský vrch nebo zámku v Bruntále. Nedaleko Lázní Lipová najdete jeskyně Na Pomezí a zejména milovníci vojenské historie by si neměli nechat ujít návštěvu pěchotního srubu StM-S 50 – Branná. Hotely v Jeseníkách last minute zvou nejen k delším pobytům, ale můžete v této krásné části České republiky strávit také prodloužený víkend. Ať už se rozhodnete přijet v jakémkoliv ročním období, nudit se zde rozhodně nebudete. Last minute Jeseníky hotely Vás totiž přesvědčí o tom, že také dovolená strávená v České republice má své kouzlo, kterému nelze odolat.

Hotely v Jeseníkách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jeseníkách ubytování nebo v okolí Jeseníků jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jeseníky preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id:
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist