Penziony Jeseníky | Kamsi.cz

Penziony Jeseníky

Dovolená je v Jeseníkách je ideálním způsobem, jak si odpočinout od nejrůznějších starostí a nasbírat novou energii pro všechny, kteří rádi pobývají na čerstvém vzduchu. Penziony Jeseníky zvou každoročně k dovolené i prodlouženým víkendům, jak milovníky horské turistiky, tak lyžaře. Na své si zde přijdou také cyklisté, kteří si pochvalují zejména velmi dobře značené cyklistické trasy a rozmanité možnosti k vyjížďkám. To samé platí také pro milovníky horské turistiky. Penziony v Jeseníkách Vás přesvědčí o tom, že také výstup na rozhlednu má své kouzlo. V Jeseníkách najdeme celkem osm rozhleden, které nabízí jedny z nejkrásnějších výhledů do místní krajiny. Z rozhledny na Zlatém chlumu nad Jeseníkem můžete za dobré viditelnosti dohlédnout až k Otmuchovskému jezeru v nedalekém Polsku. Na západní straně se rozprostírá Kralický Sněžník a na severozápadě Rychlebské hory. Jeseníky penziony umožňují návštěvníkům seznámit se i s se skvosty dřevěné architektury. Perlou dřevěné architektury jsou renesanční dřevěné kostelíky. Dřevěný kostelík svatého Michala z roku 1609 se může pochlubit jedinečně zachovalým původním interiérem a z pozdější doby také unikátními varhany. Druhý kostelík najdete v obci Žárová.

Penziony v Jeseníkách

Penziony v Jeseníkách Vás potěší také komfortně zařízenými pokoji. Samozřejmostí jsou dnes na pokojích vlastní sociální zařízení, barevná televize i připojení k internetu. Využít můžete také některých z wellness možností. Před penziony v mnoha případech najdete parkovací prostory. Mnohé penziony Jeseníky myslí také na děti, a proto jim nabízí možnost hraní si v dětském koutku nebo na venkovním prostranství, která jsou vybavena klouzačkami, pískovišti a houpačkami. V zimním období si pak také rodiny s dětmi mohou zalyžovat v místních ski areálech. K velmi oblíbeným lyžařským centrum patří ski Karlov – Malá Morávka, lyžařské středisko Bonera – Ramzová nebo ski areál Červenohorské sedla. Jeseníky penziony a jejich okolí disponují také velmi kvalitně upravenými běžkařskými trasami na Rejvízu nebo na Ovčárně. Pohádkovými panoramaty se můžete kochat na běžkařské trase Vrbno pod Pradědem – SucháRudná – Karlova Studánka, Hvězda.

Penziony Jeseníky last minute

Jeseníky stejně jako penziony v Jeseníkách Vás přesvědčí o tom, že také dovolená v České republice má své kouzlo. Jeseníky jsou také skvělým místem pro trávení Silvestra, Velikonoc nebo podzimních víkendů. Penziony v Jeseníkách last minute najdete vcelku rychlé také z pohodlí domova díky internetovému portálu Kamsi.cz. Ať už se rozhodnete pro jakýkoliv typ ubytování, vždy budete s last minute Jeseníky penziony nadmíru spokojeni.

Penziony v Jeseníkách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jeseníkách ubytování nebo v okolí Jeseníků jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jeseníky preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist