Apartmány Jeseníky | Kamsi.cz

Apartmány Jeseníky

K nejkrásnějším horám v České republice bezpochyby patří Jeseníky. Není proto divu, že právě apartmány v Jeseníkách patří k nejoblíbenějším tipům ubytování. Jeseníky Vás nezklamou, ať už se sem vydáte za jakýmkoliv účelem. V Jeseníkách si totiž přijdou na své, jak milovníci zimních sportů, tak cykloturistiky a horské turistiky. Mnozí lidé se do Jeseníků vydávají také za lázeňským procedurami. K lázeňským pobytům si klienti vybírají zejména horské lázně Karlova Studánka, které se věnují zejména léčbě onkologických, nervových, kožních onemocnění i nemocím poruchy výměny látkové a žláz s vnitřní sekrecí. Apartmány Jeseníky Vás zlákají také k návštěvě Lázní Lipová, termálního bazénu ve Velkých Losinách nebo lázní Bludov. Jeseníky apartmány jsou vyhledávány také pro bohaté možnosti cykloturistiky a horské turistiky. K nejlákavějším cílům patří cyklostezka hřebenem Hrubého Jeseníku, Ludvíkovský okruh okolo Velkých Losin nebo stezka na Tři kameny a pod Černou Stráň. Do Jeseníků láká také bike park Kouty.

Apartmány v Jeseníkách

Apartmány v Jeseníkách Vás zavedou také k partyzánským bunkrům na Čečel nebo na Zámecký vrch. Kdo se vydá do Jeseníků, určitě by neměl zapomenout na výšlap na Praděd. Cestu na tento vrchol si můžete zpříjemnit stezkou Bílá Opava. Ačkoliv Jeseníky jsou známé především pohádkovou přírodou, rozhodně nebudete ochuzeni ani o historické památky. Jejich nejznámějšími zástupci jsou hrad Sovinec, zámek Bruntál, zámek Jánský vrch nebo zřícenina hradu Rychleby. Apartmány Jeseníky se velmi často nachází v bezprostřední blízkosti lyžařských center. K těm nejoblíbenějším patří ski areál Červenohorské sedlo, lyžařský areál Kouty i lyžařský areál Klepáčov. Jeseníky apartmány jsou skvělou volbou také pro milovníky běžkování. Na běžkách se můžete vydat po trase Lipová Lázně – Jeseník – Bělá pod Pradědem, Rejvíz nebo Hynčice – Stříbrnice – Dolní Morava.

Apartmány Jeseníky apartmány last minute

Jeseníky apartmány si zamiluje také pro jejich pohodlné ubytování. Těšit se tak můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Mnohé last minute Jeseníky apartmány se mohou pochlubit společenskou místností, vybavenou kuchyňkou i úschovnou sportovního zařízení. Ať už se rozhodnete v Jeseníkách strávit rodinnou dovolenou, romantický prodloužený víkend ve dvou nebo sportovní soustředění, vždy budete maximálně spokojeni. Apartmány v Jeseníkách last minute se Vám budou hledat mnohem pohodlněji prostřednictvím internetového portálu Kamsi.cz. Neváhejte proto a udělejte si čas jen sami na sebe a prožijte pár dní v překrásné přírodě českých hor!

Apartmány v Jeseníkách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Jeseníkách ubytování nebo v okolí Jeseníků jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Jeseníky preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 723
okres_id:
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist