Apartmány Zlín | Kamsi.cz

Apartmány Zlín

Apartmány Zlín nabízí ideální příležitost k prožití prodlouženého víkendu v malebném prostředí východní Moravy. Zlín se rozprostírá v údolí řeky Dřevnice na rozhraní Hostýnských a Vizovických vrchů. Město Zlín disponuje nespočtem možností kulturního, sportovního i rekreačního vyžití. Apartmány ve Zlíně jsou vyhledávány také pro jejich komfortní vybavení a poskytování pohodlí i těm nejnáročnějším hostům. Apartmány disponují vysokým standardem za velmi příznivé ceny. K dispozici je obvykle kromě sociálního zařízení také připojení k internetu, barevná televize, kuchyňka s jídelním koutem i úschova sportovního vybavení. Zlín apartmány poskytují možnost pro ubytování, jak jednotlivcům, tak rodinám s dětmi i velkým skupinám turistů.

Apartmány ve Zlíně

Město Zlín Vás oslní svou nejen krásnou přírodou Valašska, ale také architekturou ve funkcionalistickém baťovském stylu. Apartmány ve Zlíně jsou hojně vyhledávány také návštěvníky Muzea jihovýchodní Moravy, které disponuje velmi zajímavými expozicemi. Muzeum jihovýchodní Moravy sídlí ve 14. Budově bývalého továrního areálu firmy Baťa a představuje ve svých expozicích historii firmy Baťa, historii zlínských filmů a cestovatelství. Součástí muzea je také pamětní síň Františka Bartoše a archiv cestovatelů Hanzelky a Zikmunda. Ve Zlíně můžete navštívit také Obuvnické muzeum nebo sbírku historických vozidel Samohlýl Motor Veteran. Zlín apartmánymůžete využít také k návštěvě gotického hradu Malenovice, který byl v historii v držení šlechtického rodu Šternberků. K dalším velmi lákavým turistickým cílům v okolí města Zlín patří bezpochyby zřícenina hradu Lukov či zámek Lešná. Apartmány Zlín patří k oblíbeným typům ubytování také u milovníků cykloturistiky. Okolí Zlína je totiž protkáno hustou sítí cyklostezek. Na kole se tak můžete vydat například na cyklostezku Zlín – Otrokovice. Stezka vede po levém břehu řeku Dřevnice a navazuje na stezku podél Baťova kanálu, po které je možné dojet až na jižní Moravu do Hodonína. Cyklostezka vede po asfaltové cestě a nabízí tak cyklistům možnost nenáročné vyjížďky. Z Otrokovic je možné na kole přijet také do Kroměříže.

Apartmány Zlín last minute

Apartmány Zlín last minute velmi rády rezervují k ubytování také základní a střední školy pro příležitost ubytování během jejich školních výletů a exkurzí. Cílem jejich výletů se velmi často stává technická památky větrný mlýn ve Štípě nebo 50 km dlouhý Baťův kanál, který byl určen k přepravě lignitu z Ratíškovic do elektrárny v Otrokovicích. Apartmány ve Zlíně Vám poskytnou pohodlné ubytování také v případě zájmu o účast na Festivalu klasické hudby, Festivalu filmů pro děti a mládež nebo na Divadelním festivalu amatérských souborů. Apartmány ve Zlíně last minute Vás přesvědčí o tom, že dovolená či prodloužený víkend ve Zlíně a jeho okolí Vám umožní načerpat novou energii a poznat přitom atraktivní část České republiky.

Apartmány v Zlíně vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Zlín ubytování nebo v okolí Zlín jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Zlín preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

zlin

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 69
typ_ubytovani_id: 445
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist