Penziony Luhačovice | Kamsi.cz

Penziony Luhačovice

Penziony Luhačovice nabízí ideální příležitost pro rodinnou dovolenou, romantický víkend i ozdravný pobyt v malebném údolí říčky Šťávnice, která bývá často nazývána také jako Luhačovický potok. Lázně Luhačovice jsou čtvrtými největšími lázněmi v Česku a největšími lázněmi na Moravě. Lázně Luhačovice se zaměřují zejména na léčbu onemocnění dýchacího ústrojí, trávení i obezity. V Luhačovicích vyvěrá šest přírodních pramenů a desítky navrtaných pramenů. Nejznámějším a nejvýznamnějším pramenem Luhačovických lázní je pramen Vincentka. Penziony v Luhačovicích se rozprostírají v krásné přírodě Bílých Karpat a jejich okolí vyplňuje kolonáda, rozlehlé parky s fontánami i upravenými vycházkovými cestami, pavilony, léčivými prameny i stavby architekta Dušana Jurkoviče. Jeho architektura je inspirovaná valašskými i slovenskými lidovými stavbami se secesním dekorem a výraznou barevností. Luhačovice penziony Vás zlákají k procházce k Jurkovičově domu, který stojí v centru lázní u kolonády a je vybaven replikami původního nábytku. Vaše procházka může dál vést k Chaloupce, Vodoléčebnému ústavu i Hudebnímu pavilonu. Většina Jurkovičových staveb v Luhačovicích dnes slouží jako hotely a penziony.

Penziony v Luhačovicích

Penziony v Luhačovicích umožňují domácím i zahraničním hostům zúčastnit se například květnového Otevírání pramene, který představuje obřad otevírání a svěcení pramenů. Město Luhačovice v první polovině května ožijí pestrými kroji, secesními kostýmy, tancem i zpěvem. Další oblíbenou kulturní událostí v lázeňském městě Luhačovice je Festival Janáček Luhačovice, Akademie Václava Hudečka a svátky hudby i Divadelní Luhačovice. Penziony Luhačovice jsou také skvělou příležitostí pro odpočinek v místních lesích i u Luhačovické přehrady. Podél břehu přehrady vede Stezka zdraví s posilovacími stroji, u hotelu Vega si užijete zorbing na umělé zorbové dráze. Luhačovice penziony zvou do sportovních areálů, které nabízí možnost cvičení, hraní tenisu, badmintonu i minigolfu. Milovníci kolečkových bruslí se mohou prohnat na cyklostezce vedoucí Jurkovičovou alejí přímo k přehradě.

Penziony Luhačovice last minute

Penziony Luhačovice last minute jsou také skvělým výchozím bodem pro návštěvu mnoha zajímavých turistických cílů v okolí. Pobyt v Luhačovicích Vás určitě zláká k plavbě po Baťově kanálu. Milovníci české historie si přijdou na své během návštěvy hradu Buchlov a zámku Buchlovice. Rozhodnete-li se prožít dovolenou v Luhačovicích s dětmi, pak byste neměli vynechat návštěvu zoologické zahrady v Lešné. Penziony v Luhačovicích Vás nezklamou ani svými komfortními ubytovacími službami. Pohodlí najdete v některém z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí a připojením k internetu. Místní restaurace, cukrárny a kavárny Vám umožní odvést si z Luhačovic plno gurmánských zážitků. Penziony v Luhačovicích last minute Vás přesvědčí, že Luhačovice jsou jako stvořené pro dovolenou i prodloužené víkendy.

Penziony v Zlíně vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Luhačovice ubytování nebo v okolí Luhačovice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Luhačovice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

luhacovice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id:
okres_id: 69
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist