Penziony Vysočina | Kamsi.cz

Penziony Vysočina

Rádi byste strávili dovolenou v poklidném prostředí, kde na Vás dýchne malebná příroda i atmosféra pohádkových vesniček? Kraj Vysočina může splnit do detailu veškeré Vaše požadavky na ideální dovolenou. Penziony Vysočina jsou zasazeny do krásné přírody, která očaruje každého, kdo si nedovede představit dovolenou bez turistiky, cykloturistiky nebo běžkování. Žďárské vrchy představují typické pahorkaté pohoří s mělkým i širokými údolím, mírnými svahy a se zaobleným vrcholy. K nejoblíbenějším turistickým cílům na Vysočině patří zejména vrchy Devět skal, Čtyři palice nebo Čertův kámen. Romantickou atmosférou na Vás dýchne také procházka údolím řeky Doubravy. Penziony na Vysočině jsou často vyhledávány nejen k trávení dovolené nebo prodlouženým víkendům, ale také pro ubytování během škol v přírodě a nejrůznějších školních i firemních akcí. Vysočina penziony jsou ideálním výchozím místem pro výlet do historického centra města Telč, při této příležitosti můžete navštívit také v Telči zámek, který byl proslaven také natáčením mnoha českých pohádek. Vaši pozornost si zaslouží také židovská čtvrť s židovským hřbitovem a bazilikou svatého Prokopa v Třebíči. Perlou Žďáru nad Sázavou je poutní kostel svatého Jana Nepomuckého.

Penziony na Vysočině

Penziony na Vysočině patří k velmi oblíbeným typům ubytování také v zimním období. V tuto roční dobu láká Vysočina zejména milovníky zimních sportů. Harusův kopec v Novém Městě na Moravě i skiareál Nový Jimramov jsou jako stvořené pro lyžaře začátečníky všech věkových kategorií. Nové Město na Moravě bývá tradičně v zimním období obklopeno nejen místními, ale také brněnskými milovníky běžkování. Lyžařský areál Vysoká u Havlíčkova Brodu je naopak vhodný zejména pro snowboardisty. Penziony Vysočina lákají turisty také díky kvalitním ubytovacím službám. Těšit se můžete na pokoje s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. V místních penzionech si skvostně pochutnáte také na české i moravské kuchyni. Některé penziony disponují dokonce vířivkou nebo saunou. Vysočina penziony nabízí také možnost využití kuchyňky a úschovy kol i lyží.

Penziony Vysočina last minute

Vysočina penziony můžete využít k ubytování také v případě, že zatoužíte po relaxaci v nově otevřených městských lázní v Novém Městě na Moravě nebo po westernové atmosféře v Šiklově mlýně. Penziony na Vysočině last minute se Vám podaří najít velmi rychle také z pohodlí domova nebo kanceláře díky internetovému portálu Kamsi.cz. Vysočina je krajem, který má čím zaujmout v jakémkoliv ročním období, proto neváhejte a vyberte si k ubytování last minute Vysočina penziony.

Penziony v Vysočině vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Vysočině ubytování nebo v okolí Vysočinu jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Vysočina preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání


{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 722
okres_id:
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist