Penziony Pelhřimov | Kamsi.cz

Penziony Pelhřimov

Město Pelhřimov se nachází v jihočeské části kraje Vysočina a je jedním z okresních měst v České republice. Díky své poloze nabízí jedinečnou možnost pro prožití rodinné dovolené, prodloužených víkendů i různých výletů. Penziony Pelhřimov poskytují komfortní ubytování v pokojích s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. Mnohé penziony v Pelhřimově nabízí také využítí wellness služeb. Odpočinout si tak od každodenních starostí můžete v sauně, bazéně nebo při masáži. Ke stravování můžete využít některou z místních pelhřimovských restaurací. Pelhřimov penziony a ubytování v nich můžete hledat pomocí internetového portálu Kamsi.cz, kde naleznete pestrou škálu penzionů všech možných kategorií.

Penziony v Pelhřimově

Penziony v Pelhřimově jsou také skvělým výchozím bodem pro kulturní vyžití. Město Pelhřimov se může pochlubit krásným historickým centrem, které je dodnes obklopeno hradbami se třemi branami. V jedné z bran sídlí také Muzeum rekordů a kuriozit. Pobyt v Pelhřimově můžete vyplnit také prohlídkou expozice vězeňství v bývalé šatlavě. Pelhřimov penziony Vás zlákají také k návštěvě Šrejnarovského domu na Masarykově náměstí, kde sídlí muzeum pelhřimovských rodáků bratrů Oldřicha a Lubomíra Lipských. S dětmi se můžete vydat do Děkanské zahrady nebo procházkou dojít na vrch Křemešník, kde hnízdí sedm pohádkových havranů. Také okolí města Pelhřimov si zaslouží Vaši pozornost a není proto divu, že i z tohoto důvodu se Pelhřimov penziony těší velké oblibě návštěvníků. K lákavým turistickým cílům v okolí města Pelhřimov patří hrad Kámen, zámek Kamenice nad Lipou, rozhledna Pípalka i klášter Želiv.

Penziony Pelhřimov last minute

Penziony Pelhřimov last minute představují jedinečnou volbu zejména pro ty, kteří neradi plánují svou dovolenou příliš dopředu nebo se potřebují narychlo v Pelhřimově z nejrůznějších důvodů ubytovat. Také penziony v Pelhřimově last minute se Vám budou hledat mnohem snadněji díky internetovému portálu Kamsi.cz. Penziony v Pelhřimově Vám tak umožní prožít Váš volný čas v poklidné části Vysočiny a přesvědčí Vás o tom, že také tato část České republiky má své kouzlo, které se vyplatí objevovat.

Penziony v Vysočině vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Pelhřimov ubytování nebo v okolí Pelhřimov jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Pelhřimov preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pelhrimov

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 722
okres_id: 43
typ_ubytovani_id: 6
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist