Hotely Pardubice | Kamsi.cz

Hotely Pardubice

Hotely Pardubice představují jedinečnou možnost pro relaxaci. Město Pardubice i jeho okolí láká k pobytu zamilované páry, seniory, rodiny s dětmi i třeba partu kamarádů, kteří zde chtějí prožít pohodový víkend. Město Pardubice i hotely v Pardubicích lákají k procházkám v Polabské nížině, kde se mimo jiné dochází také k soutoku řek Labe a Chrudimky. Díky krásnému historickému jádru město Pardubice zve také základní a střední školy k výletu. Město Pardubice se může pochlubit renesančním zámkem, který byl postaven za vlády pánů z Pernštejna na přelomu 15. a 16. století. V interiérech si můžete prohlédnout například nejstarší renesanční nástěnné malby v Čechách. V zámku sídlí rovněž Východočeská galerie i Východočeské muzeum s řadou expozic. Pardubice hotely si můžete rezervovat v případě zájmu o prohlídku největší středoevropské kolekce pohlednic Orbis pictus nebo sbírky českého ateliérového skla 20. století. Také tyto výstavy je možné shlédnout v pardubickém zámku.

Hotely v Pardubicích

Hotely v Pardubicích jsou hojně obsazovány zejména v období pořádání Velké pardubické, avšak také v období nepořádání těchto koňských dostihů si můžete prohlédnout obávaný Velký Taxisův příkop. Projít si můžete také celou trasu nejtěžšího dostihu kontinentální Evropy. Pardubice hotely je samozřejmě možné využít také k toulkám po okolí města Pardubice. K nejlákavějším turistickým cílům bezpochyby patří Kunětická hora s hradem, Památník Ležáky, Památník proslulého cestovatele Emila Holuba v Holicích i zámek a hřebčín v Kladrubech nad Labem. S dětmi můžete zavítat také do Perníkové chaloupky nedaleko Kunětické hory. Pardubice hotely si užijete také v létě. K relaxaci můžete využít místní Aquacentrum Pardubice či Golf Resort Kunětická Hora s osmnácti jamkovým mistrovským golfovým hřištěm a cyklostezkou.

Hotely Pardubice last minute

Hotely v Pardubicích si zamilujete také pro jejich komfortní služby a pohostinnost. K ubytování si můžete vybrat některý z pokojů s vlastním sociálním zařízením, barevnou televizí i připojením k internetu. K odpočinku poslouží sauna, bazén či některá z nabízených masáží. Váš pobyt můžete také doplnit o gastronomické zážitky z místních restaurací. Hotely v Pardubicích last minute nabízí ubytování těm, kteří se rozhodnou pro dovolenou v centru východních Čech tak zvaně na poslední chvíli. Pro pohodlnější hledání tohoto typu ubytování v Pardubicích můžete využít internetový portál Kamsi.cz, který disponuje všemi možnými úrovni hotelového ubytování. Hotely Pardubice last minute Vás přesvědčí o tom, že také tato část východních Čech si zaslouží Vaši pozornost!

Hotely v Východních Čechách vybrané podle měst a obcí

Vyberte si v Pardubice ubytování nebo v okolí Pardubice jaké chcete

Jaké aktivity v okolí ubytování Pardubice preferujete?

Výsledky hledáníZobrazit rozšířené hledání

pardubice

{"cena_od":0,"cena_do":0}
source_id: 2
region_id: 715
okres_id: 42
typ_ubytovani_id: 457
druh_zazitku_id:
ubytovani_id:
klient_email:
klient_telefon:
klient_dotaz:
TOPlist